معاون استاندارسمنان: رویكرد برنامه ها كاهش حداكثری بیكاری است

سمنان- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان گفت: رویكرد برنامه های دولت، با وجود فشارهای اقتصادی، ایجاد اشتغال پایدار، رونق كسب و كار و كاهش هرچه بیشتر بیكاری است.

حشمت الله عسگری روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: سال 98 تعهد استان سمنان برای ایجاد اشتغال پایدار دست كم 10 هزار و 350 نفر است كه با تعامل و همكاری دستگاه های اجرایی در سمنان محقق می شود.
وی خاطر نشان كرد: استان سمنان ظرفیت های اشتغالزایی قابل توجهی دارد كه باید با حمایت از سرمایه گذار برای شكوفایی این بخش ها اقدام شود.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان ادامه داد: در سال گذشته فراتر از تعهد استان اشتغالزایی محقق شد كه این امر نشاندهنده دغدغه مسئولان برای كاهش آمار بیكاری در سمنان است.
عسگری تصریح كرد: دولت با تمام قوا در كنار بنگاه های اقتصادی و واحدهای صنعتی سمنان است و مشكلات این واحدها با بررسی موردی پیگیری می شود.
وی اضافه كرد: ارایه تسهیلات هفت هزار و 800 میلیارد ریالی در یكسال گذشته به واحدهای تولیدی و صنعتی استان سمنان نویدبخش روزهای خوب برای تحقق شعار رونق تولید است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان گفت: تلاش دولت در استان برای كاهش حداكثری نرخ بیكاری است و مسئولان با تمام قوا برای تحقق این منویات تلاش می كنند.
به گزارش ایرنا، سهم اشتغال سمنان در بخش صنعت و معدن بیش از 38 درصد و تولید ناخالص این استان با رقمی حدود 22 درصد مربوط به بخش صنعت و معدن است.
7339/6103