مدیرعامل فولاد خوزستان: نكونام به راهبرد ما نزدیك تر بود

تهران- ایرنا- مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان با بیان اینكه «جواد نكونام» بیشتر از گزینه های دیگر به اهداف و راهبرد ما نزدیك بود، گفت: جاه طلب هستیم و می خواهیم بهترین جایگاه را در لیگ برتر سال آینده داشته باشیم.

«حبیب الله رضایی» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به انتخاب نكونام به عنوان سرمربی فولاد خوزستان افزود: با توجه به گزینه هایی كه برای هدایت فولاد مطرح شد، برنامه های «جواد نكونام» به اهداف و راهبرد باشگاه فولاد نزدیك تر از سایر گزینه ها بود و به مدت 2 فصل در خدمت ایشان خواهیم بود.
وی در مورد اهداف فولاد خوزستان اظهار داشت: فولاد همیشه جاه طلب بوده و به دنبال كسب بالاترین رتبه است. ما با نكونام تلاش می كنیم كه در فصل های بعدی هم بتوانیم در بالای جدول و در بالاترین جایگاه ممكن قرار داشته باشیم.
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان خاطرنشان كرد: برنامه های نكونام را هم گرفتیم و خواسته های دو طرف مطرح شد. قرار بر این است كه غالب تیم امسال را حفظ كنیم و از ظرفیت خودمان و جوانان استانی استفاده كنیم.
وی در خصوص جدایی «افشین قطبی» از فولاد تصریح كرد: قرارداد تیم ما با قطبی به مدت نیم فصل بود. برای فصل بعد از ظرفیت های استانی استفاده می كنیم و سرمربی بر تیم های پایه فولاد هم نظارت ویژه خواهد داشت. همه این مسائل در هیات مدیره مطرح و تصمیم بر این شد كه نكونام را به عنوان مربی جدید انتخاب كنیم. برای افشین قطبی هم آرزوی موفقیت می كنم.
وی در مورد رضایتش از عملكرد افشین قطبی در فولاد تصریح كرد: قطبی هم جاه طلبی لازم را برای موفقیت داشت. همانطور كه در برنامه های تلویزیونی به آن اشاره شد بیشترین لطمه را از داوری خوردیم كه اگر آن اشتباهات نبود سهمیه آسیایی كسب می كردیم. به هر حال از قطبی كه در این مدت برای تیم زحمت كشید تشكر می كنم.
مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در خصوص اظهارات «اكبر پور موسوی» سرمربی سابق فولاد علیه مسئولان این باشگاه تصریح كرد: پور موسوی از جمله مربیان خوب ما و هم استانی ما است. او امروز در قالب سرمربی تیم جوانان ایران فعالیت می كند و بهتر است كه تمركزش به كار خودش باشد.
ورزشی**9463**1067**