بيرانوند با تاكيد كادرفني برابر السد به ميدان رفت

تهران- ايرنا- دروازه بان ملي پوش تيم فوتبال پرسپوليس پيش از بازي برابر السد در ليگ قهرمانان آسيا مصدوم بود و قصد نداشت برابر اين تيم قطري به ميدان برود اما با تاكيد كادر فني اين بازيكن درون دروازه ايستاد.

مصدوميت دروازه بان پرسپوليس در آستانه ديدار اين تيم با سپاهان در مرحله نيمه نهايي جام حذفي، به نگراني اصلي پرسپوليسي ها طي روزهاي اخير تبديل شده است.
اين دروازه بان در ديدار اخير تيمش برابر السد قطر درون دروازه ايستاد و عملكرد خوبي داشت و چندين بار با عكس العمل هاي خوبش مانع از باز شدن دروازه سرخپوشان شد. اين در حالي بود كه او در طول بازي چند بار به خاطر مصدوميت روي زمين افتاد و حتي از كادر فني خواست تا او را تعويض كنند اما كادر فني پرسپوليس از اين كار سر باز كرد تا بيرانوند تمام 90 دقيقه حفاظت از دروازه پرسپوليس را عهده دار باشد.
دروازه بان پرسپوليس در بازي تشريفاتي برابر السد در شرايطي يكي از بهترين عملكرد هاي خود را به نمايش گذاشت كه پيش از اين مسابقه مصدوم بود و با درد برابر السد به ميدان رفت. بيرانوند حتي در اردوي قبل از بازي اين مساله را با كادر فني در ميان گذاشت و از برانكو خواست تا در بازي برابر السد به او استراحت بدهد و او را نيمكت نشين كند اما برانكو با درخواست مرد شماره يك خود مخالفت كرد.
تيم فوتبال پرسپوليس روز دوشنبه در هفته ششم ليگ قهرمانان آسيا در شرايطي برابر السد قطر به ميدان رفت كه سرخپوشان در يك بازي تشريفاتي موفق شدند ياران ژاوي را در روز خداحافظي اسطوره بارسلونا شكست دهند.
پرسپوليس روز هشتم خرداد ماه در مرحله نيمه نهايي جام حذفي بايد در اصفهان به مصاف سپاهان اصفهان برود و حضور بيرانوند در اين ديدار در ابهام قرار گرفته است. اين در حالي است كه پزشك پرسپوليس اعلام كرده عليرضا بيرانوند از ناحيه مچ پا و شايان مصلح از ناحيه همسترينگ، دو بازيكن مصدوم ما بعد از بازي با السد هستند.
وي ادامه داد: اقدامات پزشكي از همان لحظه اول شروع شده است. البته اين دو بازيكن براي MRI نيز اعزام شدند كه منتظر نتيجه آن هستيم.
ورزشي**9463**9129