جانشين نزاجا: قدرت نيروي هاي مسلح در بالاترين وضعيت قرار دارد

مراغه - ايرنا - جانشين فرمانده نيروي زميني ارتش جمهوري اسلامي ايران گفت: قدرت نيروي هاي مسلح كشور امروز با وحدت و يكپارچگي و نيروي بازدارندگي كه با تبعيت از تدابير مقام معظم رهبري حاصل شده در بالاترين وضعيت نسبت به چهل سال گذشته قرار دارد.

به گزارش ايرنا، امير سرتيپ نوذر نعمتي روز چهارشنبه در مراسم توديع و معارفه فرمانده پادگان 03 شهيد سرلشكر برخورداري شهرستان عجب شير افزود: دشمنان از پيروزي انقلاب تا به امروز حتي يك لحظه از دشمني دست برنداشته اند و در حال حاضر اين دشمني نسبت به گذشته آشكارتر و بيشتر شده و هرچه دشمنان در توان داشتند پاي كار آورده اند اما استقامت و پيروي و اطاعت محض از ولي امر مسلمين باعث شده كه تا به امروز به اهداف خودشان نرسند.
وي با بيان اينكه دشمنان نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران بعد چهل سال از پيروزي انقلاب در تصميم هايشان در مقابل ايران اسلامي دچار سردگمي شده اند افزود: دشمن دنبال عملياتي رواني است تا دولتمردان را پاي ميز مذاكره بكشاند و نيات شوم خود را در ميز مذاكره مطرح و محقق كند.
امير نعمتي با اشاره به وظيفه نيروهاي مسلح كه ارتقاي آمادگي رزمي و بازدارندگي است اظهار داشت: نيروهاي مسلح به شايستگي و با تبعيت از مقام معظم فرمانده كل قوا و وحدت بي نظير و كم نظير كه بين هم ايجاد كرداند و روز به روز هم قوي تر مي شود و به ياوگويي هاي دشمن پاسخ كوبنده اي مي دهد.
جانشين فرمانده نيروي زميني در اين مراسم گفت: دشمن با تمام قواي خود وارد ميدان شده و به دنبال اهدافي است كه در دوران جنگ تحميلي موفق به تحقق آنها نشد ولي با تغيير ابزار خود و ايجاد جنگ رواني به دنبال تحقق اهداف شوم خود است كه تاكنون در اين زمينه ناكام مانده است.
امير سرتيپ نعمتي يادآور شد: ايستادگي و مقاومت در برابر توطئه هاي دشمن تاكنون رمز موفقيت ايران اسلامي و به ويژه نيروهاي مسلح بوده است و اميدواريم در آينده نيز با تكيه بر توانمندي داخلي و ايستادگي بتوانيم دشمن را ناكام كنيم.
وي گفت: ارتقاي آمادگي رزمي در نيروهاي مسلح از رسالت هاي اصلي ماست و اگر در اين راه يك لحظه غفلت كنيم دشمن را شاد كرده و اين فرصت را براي نفوذ به آنها داده ايم.
در اين مراسم از خدمات امير سرتيپ دوم علي مهدوي تقدير و سرهنگ هرمز طبرخوني به عنوان فرمانده پادگان 03شهيد سرلشكر برخورداري معارفه شد.
شهرستان عجب شير با 71 هزار جمعيت در 98 كيلومتري جنوب غرب تبريز مركز آذربايجان شرقي واقع است.
3077/7485