۱ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۵:۰۱
کد خبر: 83324070
۰ نفر
پرواز نوشهر- شيراز از سرگرفته شد

نوشهر- ايرنا - مدير فرودگاه نوشهر از برقراري پرواز مجدد مسير رفت و برگشت نوشهر _ شيراز در روز چهارشنبه هفته جاري خبرداد.

خط پروازي اين مسير كه قبلا از خرداد ماه سال 94 در فرودگاه نوشهر برقرار شده بود تا اول آبان ماه سال 97 ادامه داشت و ادامه اين پرواز از برنامه پروازي شركت هواپيمايي آسمان لغو شده بود.
اكبر فريفته روز چهارشنبه به خبرنگار ايرنا گفت كه با رايزني هاي انجام گرفته مسئولان ذيربط با اين پرواز به مدت 2 روز درهفته موافقت كردند.
وي افزود: هم اكنون اين پرواز در روزهاي دوشنبه و چهارشنبه هر هفته با هواپيماي فوكر 100 متعلق به شركت هواپيمايي آسمان برقرار است و اين هواپيما در اين روزها ساعت 9 و 50 دقيقه از فرودگاه شيراز پرواز مي كند و در ساعت 11 و 20 دقيقه در فرودگاه نوشهر مي نشيند و سپس حوالي ساعت 11 و 55 دقيقه فرودگاه نوشهر را به سمت فرودگاه شيراز ترك مي كند.
مدير فرودگاه نوشهر براي آگاهي و استقبال بيشتر مردم بومي، مسافران و گردشگران با هدف ادامه دار بودن اين پرواز خواستار همكاري رسانه ها و مسئولان براي تبليغات محيطي در جاي جاي شهرستان هاي گردشگرپذيرغرب مازندران شد.
هم اكنون هفتگي پرواز در مسيرهاي رفت و برگشت نوشهر- مشهد و نوشهر - تهران در فرودگاه نوشهر برقراراست .
غرب مازندران به علت برخورداري از موقعيت هاي ممتازي مانند آثارتاريخي ، فرهنگي و نيز طبيعي چشم نواز نظير دريا ، جنگل ، روستاهاي بكر سرسبز و نيز آب و هواي بسيار مطلوب در تمامي فصول بويژه نيمه نخست سال پذيراي ميليون ها مسافر و گردشگراست .
مازندران داراي 3 فرودگاه است .
7078 /1602/1899