پاویون دانش‌بنیان‌ها در نمایشگاه‌های ایران هلث و اینوتكس برپا می‌شود

تهران- ایرنا- پاویون شركت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه‌های «ایران هلث» و«اینوتكس» با حمایت صندوق نوآوری و شكوفایی ریاست جمهوری برپا می‌شود.

به گزارش روز چهارشنبه صندوق نوآوری و شكوفایی ریاست جمهوری، بیست‌ ودومین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشكی، دارو و آزمایشگاهی (ایران هلث) با هدف ارائه آخرین توانمندی‌های صنعت سلامت ایران طی روزهای 19 تا 22 خرداد 98 در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران با حضور بیش از 600 شركت داخلی و خارجی برگزار می‌شود.
همچنین هشتمین دوره نمایشگاه اینوتكس افزایش تعامل بین سرمایه‌گذاران و استارت‌آپ‌ها و شركت‌های فناور نیز همزمان با نمایشگاه ایران هلث در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران با شعار «اكوسیستم نوآوری و فناوری زیر یك سقف» با حضور بیش از 400 استارت‌آپ، شركت‌های دانش‌بنیان و فناور، شتابدهنده، پارك فناوری، مخترع، مركز رشد، سرمایه‌گذار خطرپذیر، منتور و مشاور برگزار خواهد شد.
پاویون شركت‌های دانش‌بنیان با هدف نمایش توانمندی‌های شركت‌های دانش‌بنیان در سال رونق تولید در این دو نمایشگاه با حمایت صندوق نوآوری و شكوفایی برگزار می‌شود.
شركت‌های دانش‌بنیان علاقه‌مند می‌توانند جهت حضور در پاویون ضمن ثبت نام در سامانه غزال صندوق نوآوری و شكوفایی به نشانی www.bpms.nsfund.ir ، با مجری برپایی پایون به شماره 09387557049 تماس بگیرند.
علمی ** 9340** 1055

سرخط اخبار علم و آموزش