پيشكسوت استقلال: اين تيم مربي درجه اول خارجي مي خواهد

تهران - ايرنا - پيشكسوت باشگاه استقلال گفت: در اين برهه از زمان بهترين انتخاب براي هدايت استقلال مربي خارجي است و بايد يك فرد درجه اول سرمربي اين تيم شود.

«عباس مژدهي» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشي ايرنا افزود: با جرات مي توانم بگويم استقلال فصلي كابوس واري را پشت سر گذاشت و نتوانست نتايج خوبي كسب كند.
وي افزود: استقلال تيم بزرگي است و همواره از آن انتظار مي رود روي نوار موفقيت گام بر دارد اما متاسفانه آبي پوشان امسال در ليگ برتر، ليگ قهرمانان آسيا و جام حذفي ناكام كامل بودند و نتوانستند انتظارات را برآورده سازند.
پيشكسوت استقلال خاطرنشان كرد: اين تيم در فصل آينده بايد به سال ها ناكامي در ليگ برتر پايان داده و به مقام قهرماني برسد. اين خواسته اي است كه بايد اجابت شود و چيزي جز قهرماني طرفداران استقلال را راضي نمي كند.
مژدهي تاكيد كرد: اگر استقلال مي خواهد در فصل آينده به موفقيت برسد بايد در ابتدا سرمربي اش را هر چه زودتر انتخاب كند و بعد در سريع ترين زمان ممكن تمرينات آماده سازي را آغاز كند. فصل گذشته استقلال زمان زيادي را از دست داد كه لطمات آن را خورد.
پيشكسوت استقلال در پايان گفت:در اين برهه از زمان بهترين انتخاب براي هدايت استقلال مربي خارجي است و بايد يك فرد درجه اول سرمربي اين تيم شود.
ورزشي**م.ت**1067**