بايد انسجام و وحدت ملي را در روز قدس به رخ دشمنان بكشيم

كرمانشاه- ايرنا- معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري كرمانشاه گفت: روز قدس بايد نماد انسجام و وحدت مردم ايران در مقابل لشكركشي و اعزام ناوگان هاي دشمنان به خليج فارس شود تا بدانند فقط با دولت ايران سرو كار ندارند بلكه با ملت ايران روبرو هستند.

به گزارش خبرنگار ايرنا، محمدابراهيم الهي تبار روز چهارشنبه در جلسه هماهنگي برگزاري سي امين سالگرد رحلت امام خميني (ره) و راهپيمايي روز قدس كه در سرسراي تدبير استانداري كرمانشاه برگزار شد، افزود: امروز روز قدس فقط نماد برائت از دشمنان اسلام نيست بلكه در اين روز انسجام و وحدت مردم و نظام بايد به رخ دشمنان كشيده شود، مردم بايد با عشق به كشور در اين مراسم شركت كنند.
وي يادآور شد: آمريكا در طول اين چهار دهه انقلاب همواره با عوامل منطقه اي صدام، داعش، جنگ فرهنگي و اقتصادي به دشمني با مردم ايران پرداخته ولي اكنون با اعزام 120 هزار نيرو مستقيم وارد ميدان شده بنابرين در اين برهه حساس مهم ترين مسئله نشان دادن انسجام و وحدت مردم به دشمنان است
وي در ادامه با اشاره به سالروز آزاد سازي خرمشهر گفت: آزادسازي خرمشهر به عنوان شيرين ترين اتفاق دوران دفاع مقدس زماني رخ افتاد كه اتحاد و انسجام همه نيروهاي سياسي، نيروهاي مسلح و اقشار مختلف مردم شكل گرفت.
الهي تبار در ادامه با اشاره به اينكه امسال گندم 10 درصد بيشتر از سال گذشته توليد مي شود، بيان داشت: التزام به شعار سال (رونق توليد) باعث خودكفايي و عدم وابستگي به بيگانان مي شود و كشور را در مقابل تحريم ها مقاوم مي كند.
وي اضافه كرد: تحريم ها شرايط را سخت كرده ولي با رونق توليد و ايستادگي و مقاومت مي توانيم به خودكفايي برسيم و دشمن شكست دهيم.

**امام راحل (ره) به كشور عزت و سرافرازي داد
معاون سياسي و امنيتي استانداري كرمانشاه در بخش ديگري از سخنان خود به شخصيت ممتاز امام خميني (ره) در تاريخ ايران اشاره كرد و اظهار داشت: امام (ره) بر گردن كشور حق بزرگي دارد و ايستادگي ايشان در مقابل استبداد و استعمار باعث عزت و سرافرازي كشور شد.
الهي تبار در ادامه با اينكه رحلت امام (ره) تلخ ترين لحظه انقلاب اسلامي بود، بيان داشت: بايد جوانان را با شخصيت و كارهاي بزرگ امام (ره) آشنا كرد.
وي در پايان گفت: برنامه هاي سالگرد وفات حضرت امام (ره) بايد با هدف آشناسازي شخصيت ممتاز امام خميني (ره) به جامعه به ويژه جوانان طراحي و برنامه ريزي شود.
3209/8066