۱ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۴:۲۷
کد خبر: 83323994
۰ نفر
فيلم كوتاه حرمان در كرج آماده نمايش شد

كرج - ايرنا - فيلم كوتاه حرمان به كارگرداني شيرين عباسي از تازه ترين توليدات انجمن سينماي جوانان كرج آماده نمايش شده است.

رئيس انجمن سينماي جوان البرز روز چهارشنبه در گفت با ايرنا اظهار داشت: نويسندگي و كارگرداني اين فيلم كوتاه را شيرين عباسي و تدوين آن را آيدين ميرزا بر عهده داشته‌اند.
محمد حسين عابدي افزود: در خلاصه اين فيلم آمده گاهي وقت‌ها براي دوست داشتن يك نفر خودت را بايد از خيلي چيزها محروم كني.
وي در بخش ديگري از سخنان خود به آئين نامه توليد فيلم كوتاه در سال 98 اشاره و خاطر نشان كرد: رويكرد جديد انجمن سينماي جوانان ايران در توليد فيلم كوتاه با شرايط استاندارد و با هدف نهضت توليد محتواي فرهنگي، توجه به عرضه مناسب و تسهيل ارائه آثار در بازارهاي هدف و با در نظر داشتن روش‌هاي روز دنيا است.
عابدي گفت: توجه به ارزش‌هاي ديني، ملي، انقلاب اسلامي و دفاع مقدس، فرهنگ بومي و اقليمي، مسائل تربيتي شامل مفاهيم قرآني و اخلاقي، توجه به مسائل اجتماعي و اقتصادي شامل معضلات روز جامعه، خانواده، حقوق شهروندي، محيط زيست از اولويت هاي موضوعوي آثار توليدي امسال است.
وي ادامه داد: همچنين اقتباس از آثار ادبي و تشويق جوانان به نوگرايي، توجه به جغرافياي شهري و محيطي محل زندگي فيلم سازان و توجه به سنت و آئين‌هاي غير خرافي موجود در منطقه‌هاي مختلف از ديگر اولويت‌هاي موضوعي آثار توليدي است كه فيلم سازان نياز است در توليد آثار خود به آن دقت داشته باشند.
7414/ 6155