نجبا: ایران با شیطنت های اسرائیل و سعودی متزلزل نمی شود

بغداد - ایرنا - رئیس شورای سیاسی مقاومت اسلامی نُجبا گفت: ایران چنان قدرتمند است كه با شیطنت رژیم های صهیونیستی و سعودی متزلزل نخواهد شد.

رئیس شورای سیاسی مقاومت اسلامی نُجبا در گفتگو با شبكه تلویزیونی 'النجباء' از كمك‌های شرافتمندانه جمهوری اسلامی به ملت عراق در مبارزه علیه تروریسم تكفیری ستایش كرد.
شیخ 'علی الاسدی' نظام سیاسی ایران را قدرتمند و مستحكم توصیف كرد كه با تهدیدهای آمریكا و شیطنت‌های جنگ‌افروزانه رژیم‌های صهیونیستی و سعودی متزلزل نمی‌شود.
رئیس شورای سیاسی نجبا افزود: آن‌ها چهل سال است كه با جنگ و تحریم به‌دنبال فروپاشی ایران هستند، ولی همواره ناكام مانده‌اند.
وی تاكید كرد: گزینه نظامی هم برایشان سودی نخواهد داشت و در نهایت به تقویت جمهوری اسلامی و تضعیف دشمنانش ختم خواهد شد.
الاسدی همچنین رژیم سعودی را به‌دلیل ایفای نقش منفی در تحولات منطقه مورد ملامت قرار داد و خاطرنشان ساخت: آمریكا بعد از دوشیدن این گاو شیرده، سرش را خواهد برید.
اسدی همچنین با اشاره به نقش مهم نجبا در شكست نقشه آمریكا برای خاورمیانه، گفت: اكنون دشمنان از جنگ نظامی به جنگ رسانه‌ای تغییر شیوه داده و می‌خواهند با تروریستی خواندن نجبا، انتقام شكست داعش را بگیرند.
وی در بخش دیگری از این مصاحبه، تاكید كرد كه مسائل عراق برای مقاومت اسلامی نجبا در اولویت است و این جنبش علیرغم درخواست‌های متعدد فعالان سیاسی، خدمت‌رسانی و مبارزه با فساد را به وارد شدن در رقابت‌های انتخاباتی و جناحی ترجیح می‌دهد.
عضو ارشد بسیج مردمی عراق در ادامه اعلام كرد كه مقاومت اسلامی نجبا به دولت این كشور پیشنهاد داده است تا با تشكیل 'حشد سازندگی' در مسیر حل مشكلات عدیده مردم گام بردارد.
الاسدی ضمن ابراز ناخرسندی از وضعیت معیشتی ـ رفاهی ملت عراق، به دولتمردان و سیاستمداران توصیه كرد كه به‌جای اعتماد و تكیه بر آمریكا كه خیرخواه كشورشان نیست، توان خود را بر فسادستیزی و محرومیت‌زدایی متمركز كنند.
وی در عین حال بر تعامل نجبا با دولت جهت رفع كاستی‌ها و خدمت‌رسانی هرچه بیشتر به شهروندان عراقی تاكید كرد.
خاورم**1**380*