پسر بچه 7 ساله در یكی از روستاهای شازند مفقود شد

اراك - ایرنا - معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مركزی گفت: پسربچه ای 7 ساله در یكی از روستاهای شازند مفقود شده و از زمان اعلام این خبر، تحقیقات تخصصی پلیس برای یافتن او آغاز شده است.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ 'محمود خلجی' معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مركزی افزود: ساعت 23 و 30 دقیقه روز 29 اردیبهشت ماه،‌ گزارشی از گم شدن پسربچه ای 7 ساله به نام «محمد سپهر نقدی» در یكی از روستاهای شهرستان شازند به مركز فوریت های پلیس 110 اعلام و تحقیقات تخصصی پلیس برای بررسی این موضوع آغاز شد.
وی اظهار داشت: در تحقیقات اولیه از والدین پسربچه خردسال، مشخص شد كه با توجه به نزدیكی منزل پدربزرگشان به منزل آنان در روستای محل زندگی شان،‌ آنان گمان می كردند كه او به آن جا رفته است و در ساعات پایانی شب متوجه گم شدن او می شوند كه موضوع را از طریق تلفن 110 به پلیس گزارش می كنند.
این مقام انتظامی تصریح كرد:‌ از زمان آغاز مفقود شدن این فرد، تحقیقات تخصصی و گسترده پلیس برای یافتن او آغاز شده است و چند تیم از كارآگاهان پلیس در حال پیگیری این موضوع هستند.
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مركزی گفت:‌ از شهروندان می خواهیم به خبرهایی كه از قول منابع ناشناس در فضای مجازی منتشر می شود، توجه نكنند و مردم عزیز مطمئن باشند هر گونه اخبار و اطلاعاتی كه در یافتن پسر بچه كمك خواهد كرد، از طریق پلیس اطلاع رسانی خواهد شد.
به گزارش ایرنا، «باران شیخی» نیز دانش آموز هشت ساله كلاس دوم روز شنبه 24 فروردین ماه امسال بعد از خروج خانه در شهرك مهاجران شازند از توابع استان مركزی در راه مدرسه مفقود شد كه با تلاش نیروی انتظامی بعد از 21 روز در 17 اردیبهشت ماه به آغوش خانواده بازگشت.
استان مركزی 12 شهرستان و یك میلیون و 440 هزار نفر جمعیت دارد.
6991/3075