امام خمینی (ره) برجسته ترین شخصیت جهان است

خرم آباد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: امام خمینی (ره) شخصیتی است كه قیامش بی نظیر، انقلابش نمونه و نامش پس از 40سال با اعتراف دشمنان برجسته ترین شخصیت جهان است.

به گزارش ایرنا آیت الله سید احمد میرعمادی روز چهارشنبه در نشست ستاد بزرگداشت سالگرد ارتحال ملكوتی امام خمینی(ره) در بیت امام جمعه خرم آباد اظهار داشت: امام خمینی(ره) یك شخصیت استثنایی و بی نظیر در تمامی حوزه ها است و راجع به این شخصیت باید بیش از تصور تلاش كنیم.
وی افزود: مراسم سالگرد ارتحال امام (ره) باید از مراسم یكنواخت و تشریفاتی خارج شده و در شان آن حضرت برگزار شود ضمن اینكه نباید بگذاریم به فرمایش امام خمینی(ره) قیام 15خرداد فراموش شود.
امام جمعه خرم آباد بیان كرد: در این ستاد باید كمیته های مختلف تشكیل شود و در مساجد و دانشگاه ها سخنان امام (ره) بیان شود.
آیت الله میرعمادی با بیان اینكه ظرفیت بسیار بزرگی در اختیار داریم كه باید از آن در راستای انقلاب استفاده كنیم گفت: برگزاری شب شعر، فعالیت های فرهنگی برای شناساندن امام (ره) به نسل جوان از فعالیت های كمیته های تشكیل شده باید باشد.
وی ادامه داد: گام دوم انقلاب شروع شده و ما باید برای شناساندن امام خمینی (ره) به نسل جوان بیشتر تلاش كنیم.
نماینده ولی فقیه در لرستان افزود: ایجاد انگیزه برای شناخت امام خمینی (ره) و اهداف انقلاب همچنین فعالیت های بینشی باید در دستور كار قرار گیرد و با تشكیل جلسه شورای اداری برای مراسم ارتحال وظایف ادارات مشخص شود.

**راهپیمای روز قدس پرشكوه تر از گذشته برگزار می شود
آیت الله میرعمادی در ادامه این نشست به راهپیمایی روز قدس اشاره كرد و گفت: اكنون یك میدان تقابل بین انقلاب اسلامی و آمریكا و مظهر استكبار رژیم صهیونیستی ایجاد شده و پشت پرده جریان های مختلف آمریكا در دست صهیونیست ها است.
وی بیان كرد: رژیم صهیونیستی در حال وادار كردن آمریكا برای تهدید علیه ایران است وگرنه سران آمریكا ترسو و بزدل تر از آن هستند.
امام جمعه خرم آباد اضافه كرد: تصمیم گیر مسایل آمریكا، صهیونیست ها هستند و از سوی هیات حاكمه آمریكا با تمام وجود رژیم صهیونیستی را تایید می كنند.
وی گفت: مردم با آگاهی و بینش خود بار دیگر راهپیمایی روز قدس را باشكوه تر از گذشته برگزار می كنند.
3210/6060