۱ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۳۸
کد خبر: 83323747
۰ نفر
بازیكن تیم پرسپولیس: هنوز كارمان تمام نشده است

تهران- ایرنا- بازیكن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با وجود قهرمانی در لیگ برتر باشگاههای كشور، اما هنوز كارمان تمام نشده و در جام حذفی هم می خواهیم به قهرمانی برسیم.

«محسن ربیع خواه» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار با اشاره به برتری 2 بر صفر سرخپوشان برابر السد قطر افزود: در این مسابقه ما كاملا تیم برتر زمین بودیم و دیدار تماشایی را به نمایش گذاشتیم و توانستیم برد قاطعی به دست آوریم. در مجموع فكر می كنم هواداران هم از این مسابقه لذت بردند.
وی اظهار داشت: امسال اشتباهات داوری در روند كاری تیم در آسیا تاثیر زیادی داشت و اگر این اتفاقات علیه ما نبود به طور حتم صعود به دور بعد را قطعی كرده بودیم. تیم ما نشان داد رفته رفته بهتر می شود و با روندی كه داشتیم در آسیا هم مدعی بودیم اما این اتفاق رخ نداد. با این حال در دیدار آخر برابر السد كه یكی از بهترین تیم های آسیا است، شایستگی خود را نشان دادیم.
بازیكن تیم فوتبال پرسپولیس در مورد بازی در پست غیر تخصصی دفاع وسط اضافه كرد: در چند بازی اخیر در پست دفاع وسط بازی كردم و خدا را شكر در بازی با سپاهان و السد گلی از حریفان دریافت نكردیم. مهم موفقیت تیم است و من هم تلاش می كنم تا در هر پستی كه بازی می كنم خواسته های مربی را در زمین اجرا كنم و در خدمت تیم باشم. همه در هر پستی كه بازی می كنیم هدفمان یكی است، آن هم موفقیت پرسپولیس.
ربیع خواه در مورد دیدار با سپاهان در مرحله نیمه نهایی جام حذفی اضافه كرد: سپاهان امسال رقیب اصلی ما در راه قهرمانی در لیگ بود و در جام حذفی هم همینطور. می دانیم كه دیدار سختی پیش روی ما است اما هدفمان مشخص شده است و آن هم قهرمانی در جام حذفی است.
وی در پایان گفت: بازی به بازی پیش می رویم و از ابتدا هدف قهرمانی در همه مسابقات پیش رو است. با قهرمانی در لیگ كارمان تمام نشده و برای كسب جام حذفی هم تا آخرین لحظه تلاش می كنیم.
دیدار تیم های سپاهان و پرسپولیس در مرحله نیمه نهایی جام حذفی باشگاههای كشور 8 خرداد در ورزشگاه نقش جهان اصفهان برگزار می شود.
ورزشی**9463**1067**