تئاترهاي خياباني در مناطق حاشيه اي بروجرد برگزار مي شود

بروجرد - ايرنا - رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي بروجرد گفت: با شروع ايام فراغت به منظور كاهش آسيب هاي اجتماعي و ايجاد نشاط اجتماعي نمايش هاي خياباني در مناطق حاشيه اي شهرستان برگزار مي شود.

فرزاد درخشان روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا اظهارداشت: با توجه به اينكه اداره ارشاد عضو كميته رسيدگي به مناطق آسيب پذير شهرستان است برنامه هايي از جمله اجراي تئاترهاي خياباني در سه منطقه حاشيه اي مشخص شده را در دستور كار قرار داد.
وي افزود: محله جهان آباد، دشت لاله و 30 متري انقلاب مناطقي هستند كه اداره ارشاد به فراخور وظيفه اي كه در كميته رسيدگي به مناطق آسيب پذير دارد به اجراي برنامه هاي فرهنگي و هنري در اين مناطق مي پردازد.
رئيس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي بروجرد بيان كرد: برنامه هاي اوقاغ فراغت معمولا از 15 تيرماه آغاز مي شود و تا 15 مرداد ماه ادامه دارد كه طي اين مدت علاوه بر كلاس هاي مختلف هنري و فرهنگي در سطح شهر و پارك ها نيز برنامه هايي اجرا مي شود.
درخشان اضافه كرد: به منظور ارائه برنامه هاي مرتبط با اوقات فراغت 70 كانون فرهنگي هنري مساجد در سطح شهرستان در نظر گرفته شده است و علاوه بر آن در مجتمع فرهنگي، هنري نيز كلاس هاي متنوعي در رشته هاي مختلف هنري برگزار مي شود.
1920/7273