پيشكسوت استقلال: باشگاه از حالا به فكر ليگ نوزدهم باشد

تهران -ايرنا - پيشكسوت تيم فوتبال استقلال گفت: مسولان باشگاه اگر مي خواهند ناكامي هاي فصل گذشته تكرار نشود از همين حالا به فكر ليگ نوزدهم باشند.

«عبدالعلي چنگيز» روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشي ايرنا افزود: استقلال مي توانست در فصل فوتبالي كه پشت سر گذاشت عملكرد موفق تري را به نمايش بگذارد اما اين اتفاق رخ نداد تا با خاطره اي ناخوشايند مسابقاتش را به پايان برساند.
وي اظهار داشت: مهم ترين عاملي كه موفقيت را از استقلال گرفت به نيم فصل اول باز مي گردد كه اين تيم نتوانست بازيكنان تاثيرگزارش را حفظ كند و تمريناتش را دير شروع كرد و زمان زيادي را از دست داد. تيمي كه مي خواهد به موفقيت برسد بايد به بهترين شكل ممكن برنامه هاي پيش از شروع فصلش را آغاز كند.
بازيكن اسبق استقلال خاطرنشان كرد: آبي پوشان در نيم فصل دوم عملكرد خوبي داشتند و توانستند تا حدود زيادي به جمع مدعيان برگردند، اما در چند مسابقه بزرگ امتيازات حساسي را از دست دادندو اگر استقلال در شهر آورد برابر پرسپوليس شكست نمي خورد شرايط به گونه ديگري براي اين تيم رقم مي خورد.
چنگيز تصريح كرد: مسولان استقلال اگر مي خواهند ناكامي هاي فصل گذشته تكرار نشود از همين حالا به فكر ليگ نوزدهم باشند.بايد هر چه سريع تر سرمربي اين تيم مشخص شود و بازيكنان مورد نظر جذب شوند تا اتفاقات گذشته تكرار نشود.
وي در پايان گفت: استقلال برابر العين امارات نمايش خوبي را به اجرا گذاشت و اگرچه شانسي براي صعود به مرحله بعدي ليگ قهرمانان آسيا نداشت اما به پيروزي رسيد تا حداقل با خاطره اي خوش با مهم ترين و معتبرترين تورنمت باشگاهي قاره كهن وداع كند.
ورزشي**م.ت**1067**