عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال: ویلموتس سرمربی قطعی تیم ملی است

تهران- ایرنا- عضو هیات مدیره فدراسیون فوتبال گفت: قرارداد مارك ویلموتس به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال ایران به زودی نهایی می شود و جای نگرانی بابت این موضوع وجود ندارد.

عبدالكاظم طالقانی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به اینكه گفته می شود روند مذاكرات با «مارك ویلموتس» با موانعی مواجه شده است، گفت: قرارداد ویلموتس بعد از توافق به امضا خواهد رسید. او در بلژیك در زمینه استعدادیابی و انتخاب جوانان كارهای خوبی انجام دادند و طبق همین شناخت ها مورد تایید كمیته فنی فدراسیون فوتبال ایران قرار گرفت.
وی افزود: ویلموتس برای حضور در تیم ملی انتخاب شده است و به زودی این اتفاق نهایی خواهد شد. تاج به بلژیك رفته تا قرارداد ویلموتس را به سرانجام برساند و كارها طبق برنامه در حال انجام است و جای نگرانی در مورد این مساله وجود ندارد.
عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال اضافه كرد: دیگر باید ویلموتس را سرمربی قطعی دانست چرا كه برنامه هایمان را با او تدوین كرده ایم و انتخابی جز این نداریم. چیزی كه ما می دانیم تا الان ویلموتس سرمربی تیم ملی می شود.
وی در مورد معیارهای انتخاب ویلموتس گفت: ریز قرارداد را در حال حاضر در اختیار نداریم. اما تاج معیارها را در مورد انتخاب ویلموتس توضیح داده است.
طالقانی در پایان در مورد برخی صحبت ها مبنی بر عدم توافق بر سر مبلغ قرارداد، بیماری ویموتس و اینكه او سه سال باید دائما در ایران بماند گفت: من از این مسائل هیچ اطلاعی ندارم اما همانطور كه گفتم او سرمربی تیم ملی خواهد شد. بهتر است این مسائل را تاج و یا ابراهیم شكوری توضیح دهد.
ورزشی**9463**2024