احتمال رد پیشنهاد فدراسیون فوتبال ایران توسط ویلموتس

تهران- ایرنا- شبكه تلویزیونی آمریكایی HLN در تازه ترین گزارش خود در مورد روند پیشرفت انتصاب «مارك ویلموتس» به سمت سرمربی تیم ملی ایران نوشت: سرمربی بلژیكی ممكن است به پیشنهاد ایران پاسخ مثبت ندهد.

خبرگزاری HLN روز چهارشنبه نوشت: مارك ویلموتس سرمربی 50 ساله بلژیكی ممكن است به پیشنهاد هدایت تیم ملی ایران پاسخ مثبت ندهد.
سرمربی اسبق تیم ملی بلژیك هفته گذشته به ایران سفر و از تجهیزات تیم ملی این كشور بازدید كرد.
مقامات فدراسیون فوتبال ایران قراردادی سه ساله را (تا سال 2022 همزمان با جام جهانی قطر) به وی پیشنهاد دادند و این فدراسیون از توافق با ویلموتس خبر داد اما مرد بلژیكی بدون امضای هیچ قراردادی به بلژیك بازگشت.
با وجود پروژه ای كه تیم بیست و یكم رنكینگ فیفا با دستمزد سالیانه ای معادل 1.3 میلیون یورو به ویلموتس پیشنهاد داده اما امكان در این پیشنهاد از سوی سرمربی اسبق تیم ساحل عاج محتمل می نماید.
در واقع بزرگ ترین مانع بر سر این قرارداد این است كه فدراسیون فوتبال ایران از ویلموتس خواسته تا تقریبا به طور دائمی در ایران ماندگار شود تا عملكرد بازیكنان و مجموعه را زیر نظر داشته باشد؛ این در حالی است كه ویلموتس پیش تر تصور می كرد كه اقامت وی در ایران موقت خواهد بود و صرفا به مواقع برگزاری بازی های ملی محدود خواهد بود؛ موضوعی كه به مذاق ایرانی ها خوش نیامده است.
ورزشی**3991**9118**