۱ خرداد ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۲۲
کد خبر: 83323592
۰ نفر
جاده كندوان و هراز جمعه و دوشنبه یك طرفه می شود

نوشهر - ایرنا - پلیس راه نیروی انتظامی روز چهارشنبه با اعلام برنامه محدودیت های ترافیكی پایان هفته در محورهای منتهی به مازندران، از یك طرفه شدن جاده كندوان و هراز در عصر روزهای جمعه هفته جاری و دوشنبه هفته آینده خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، روز دوشنبه همزمان با 21 رمضان سالروز شهادت مولی متقیان امام علی (ع) تعطیل رسمی است.
پلیس راه كشور اعلام كرد كه اعمال محدودیت های ترافیكی در محورهای اصلی مازندران به پایتخت از ساعت 12 امروز (چهارشنبه) شروع می شود و تا 6 بامداد روز سه شنبه هفتم خرداد ادامه خواهد داشت.
در این مدت تردد هر نوع موتورسیكلت به جز موتورسیكلت های انتظامی و امدادی از محورهای كرج – چالوس و هراز ممنوع است.
* محور چالوس - كرج
- تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 الی 24 روز جمعه سوم خرداد از كرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 الی 24 همین روز از مرزن آباد به سمت كرج یك طرفه خواهد بود.
- همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 الی 24 روز دوشنبه ششم خرداد از كرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 الی 24 همین روز از مرزن آباد به سمت كرج بصورت یك طرفه خواهد بود.
- تردد انواع تریلر ، كامیون و كامیونت به استثناء حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از محور كرج – چالوس ممنوع است.
*محور هراز
- تردد تمامی تریلرها در محور هراز ممنوع است .
- تردد تمام كامیون ها و كامیونت ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 الی 24 امروز (چهارشنبه ) و همچنین از ساعت 6 الی 24 روزهای پنجشنبه ، جمعه و دوشنبه ( 2 ، 3 و ششم خرداد) از محور هراز ممنوع است.
- تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 17 روز جمعه سوم خرداد تا ساعت 2 بامداد روز شنبه چهارم خرداد از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 19 روز جمعه تا 2 بامداد روز شنبه چهارم خرداد از آب اسك به رودهن(محدوده مشاء) به صورت یك طرفه خواهد بود.
- همچنین تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت 17 روز دوشنبه ششم خرداد الی ساعت 2 بامداد روز سه شنبه تاریخ هفتم خرداد از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 19 روز دوشنبه ششم تا ساعت 2 بامداد روز سه شنبه هفتم خرداد از آب اسك به رودهن(محدوده مشاء) بصورت یك طرفه خواهد بود.
* وضعیت جوی
بر اساس پیش بینی هواشناسی سیاه بیشه ، هوای صبح امروز جاده كندوان مه آلود است. دمای هوای این منطقه نیز 8 درجه سانتیگراد است.
همچنین هوای روز پنجشنبه این محور كوهستانی نیز نیمه ابری تا ابری همراه با كاهش دما و هوا هم بین 7 تا 14 درجه سانتیگراد در نوسان است.
هوای روز جمعه محور كندوان نیمه ابری تا ابری با احتمال رگبارو رعد وبرق پیش بینی شده است و دمای هوا در این محور كوهستانی بین 5 تا 15 درجه سانتیگراد است.
/1602/1654