اردوگاه هاي دانش آموزي هرمزگان تكميل مي شود

بندرعباس- ايرنا- سرپرست معاونت سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري هرمزگان گفت: اردوگاه هاي دانش آموزي نقش مهمي در ايجاد فضاي مناسب براي گذران اوقات فراعت دانش آموزان دارند و تكميل اردوگاه هاي نيمه تمام استان با جديت در دستور كار است.

به گزارش ايرنا، ايرج حيدري شامگاه سه شنبه در دومين نشست شوراي آموزش و پرورش هرمزگان اظهار داشت: موانعي در مسير تكميل اردوگاه هاي دانش آموزي استان وجود دارد كه با انجام يك كار عملياتي و با بهره گيري از كمك هاي سازمان مديريت و برنامه ريزي و ساير منابع مالي دولتي و بخش هاي غير دولتي رفع مي شود.
وي تاكيد كرد: تلاش مي شود اين اردوگاه ها در كمترين زمان ممكن تكميل و تجهيز گردند تا دانش آموزان استان از فضاي مناسبي براي گذراندن اوقات فراغت برخوردار گردند.
حيدري خاطرنشان كرد: با توجه به نزديكي به ايام پاياني سال تحصيلي، آموزش و پرورش استان به همراه ساير دستگاه هاي متولي برنامه هاي مشخصي را همراه با نشاط و شادابي براي اوقات فراغت دانش آموزان استان تدارك ببينند.
اين مقام مسوول ابراز داشت: مشكل تامين انشعاب آب و برق تمامي مدارس آماده بهره برداري استان با تامين منابع مالي آن از سوي سازمان مديريت و برنامه ريزي هرمزگان و با همكاري دستگاه هاي اجريي ذيربط در آينده اي نزديك برطرف مي شود.
وي با اشاره به اهميت و جايگاه آموزش و پرورش، گفت: آموزش و پرورش دستگاهي بنيادين و اساسي است و كشوري در مسير پيشرفت و توسعه خود موفق خواهد بود كه در برنامه ريزي هاي آن به مقوله مهم آموزش و پرورش به صورت ويژه نگاه شود.
7198/6048