پهپاد یمنی آشیانه جنگنده های عربستان در نجران را هدف قرارداد

تهران – ایرنا – منابع خبری بامداد چهارشنبه گزارش دادند كه پهپاد ارتش یمن آشیانه جنگنده های عربستان در فرودگاه نجران را هدف قرار داد.

به گزارش پایگاه خبری المسیره یمن، ارتش و كمیته های مردمی یمن با یك فروند پهپاد «قاصف K2 » آشیانه جنگنده های سعودی را در فرودگاه نجران واقع در جنوب عربستان هدف قرار دادند.
منابع نظامی یمن گزارش دادند: عملیات هوایی ارتش یمن علیه آشیانه جنگنده های عربستان در فرودگاه نجران موفقیت آمیز بوده است.
هنوز جزئیات بیشتری از این عملیات گزارش نشده است.
ارتش و كمیته های مردمی یمن بامداد سه شنبه نیز در پاسخ به حملات مكرر ائتلاف سعودی به سركردگی عربستان در ماه مبارك رمضان، فرودگاه نجران در جنوب عربستان را با پهپاد هدف قرار دادند.
این حمله همچنین پس از آن صورت می گیرد كه جنبش انصارالله یمن حمله پهپادی اخیر به تاسیسات نفتی آرامكو را بخشی از عملیات نظامی احتمالی برای حمله به 300 هدف حیاتی و نظامی در امارات و عربستان اعلام كرد.
سه شنبه گذشته بود كه هفت فروند پهپاد یمنی در واكنش به حملات مستمر ائتلاف عربی به سركردگی عربستان به مناطق مسكونی و زیرساخت‌های یمن، آسمان عربستان را شكافتند و دو ایستگاه پمپاژ نفت در استان های «الدوادمی» و «عفیفه» در غرب این كشور را هدف قرار دادند.
شبك**9365**1392