۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸،‏ ۲۳:۳۰
کد خبر: 83323162
۰ نفر
فاروج صاحب چمن مصنوعي مي شود

بجنورد- ايرنا- مدير آموزش و پرورش فاروج گفت: با نصب چمن مصنوعي در يكي از مدارس، جوانان و نوجوانان اين شهرستان صاحب زمين مناسب براي فعاليت ورزشي مي شوند.

به گزارش ايرنا مجيد معتمدي، سه شنبه در نشست شوراي آموزش و پرورش اين شهرستان كه در آموزشگاه شهيد ذكاوتي روستاي مايوان برگزار شد، اجراي اين طرح را در گرو مشاركت و همت شهرداري و اداره راهداري و حمل و نقل شهرستان دانست.
وي با بيان اينكه مدرسه فراهي به اين منظور در نظر گرفته شده،
افزود: اين فضاي ورزشي نوبت صبح در اختيار دانش آموزان و نوبت عصر در اختيار بخش خصوصي قرار مي گيرد.
وي با اشاره به پايان كش و قوس ها در خصوص ايجاد چمن مصنوعي در فاروج، گفت: با پايان فصل امتحانات دانش آموزان، عمليات نصب چمن مصنوعي آغاز خواهد شد.
سرپرست فرمانداري فاروج هم بر ضرورت پيشگيري از موازي كاري در برنامه هاي اوقات فراغت تاكيد و بيان كرد: براي تحقق اين مهم نشستي اختصاصي در چند روز آينده برگزار مي شود.
مسعود صادق تيتكانلو افزود: همه دستگاه هاي مرتبط با اين حوزه بايد در ساماندهي فعاليت هاي حوزه اوقات فراغت در شهرستان مشاركت جدي داشته باشند.
امام جمعه فاروج هم از برگزاري جلسات شوراي آموزش و پرورش در مدارس شهرستان قدرداني كرد و گفت: مديران بايد نسبت به حوزه كاري و خدمتي خود شناخت كافي داشته باشند.
حجت الاسلام علي نوروزي افزود: حوزه تعليم و تربيت زيربناي توسعه است و توجه به اين بخش، يعني ساختن جامعه اي رو به جلو كه آينده روشني دارد.
8 هزار دانش آموز در 132 آموزشگاه شهرستان فاروج تحصيل مي كنند.
7187/5132