۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۵۰
کد خبر 83323114
۰ نفر
مرحله دوم وام ضروري به حساب بازنشستگان واريز مي شود

تهران -ايرنا-مديرعامل صندوق بازنشستگي كشوري اعلام كرد: تا ساعاتي ديگر مرحله دوم وام ضروري سال 98 به حساب متقاضيان واريز مي شود.

به گزارش صندوق بازنشستگي كشوري، سيد ميعاد صالحي افزود: تا ساعات پاياني امشب (سه شنبه 31 ارديبهشت) مرحله دوم وام ضروري قرض الحسنه 5 ميليون توماني به حساب 32 هزار و 500 نفر از بازنشستگان واريز خواهد شد.
وي با اشاره به اينكه تاكنون 234 هزار نفر وام دريافت كرده اند، گفت: وام مابقي متقاضيان تا شهريورماه به صورت مرحله بندي به حساب متقاضيان واجد شرايط واريز مي شود.
مديرعامل صندوق بازنشستگي كشوري با اشاره به اعتبار 2000 ميلياردي تخصيص داده شده توسط بانك صادرات براي ارائه تسهيلات به بازنشستگان، گفت: اين وام به مبلغ 5 ميليون تومان با كارمزد 4 درصد است كه براي 400 هزار نفر در نظر گرفته شده بود و به درخواست هاي ثبت شده واجد شرايط تعلق خواهد گرفت.
صالحي با اشاره به اينكه اين تسهيلات در هر ماه با توجه به اعتبارات تخصيصي بانك عامل به متقاضيان واجد شرايط پرداخت مي شود، افزود: مدت بازپرداخت وام ضروري 36 ماه است و پس از پرداخت، ماهانه 150 هزار تومان از حساب وام گيرنده كسر خواهد شد.
شبك**اجتمام * 2181**1708