۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۱۲
کد خبر: 83323056
۰ نفر
پاشازاده: مديريت استقلال بايد پاسخگوي ناكامي ها باشد

تهران- ايرنا- مدافع اسبق تيم ملي با بيان اينكه مسئولان باشگاه استقلال بايد پاسخگوي ناكامي هاي اين تيم در فصل گذشته باشند، گفت: عدم ثبات در مديريت و به كارگيري بازيكنان دست چندم خارجي، از جمله عوامل ناكامي آبي پوشان هستند.

«مهدي پاشازاده» روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشي ايرنا اظهار داشت: استقلال فصل خوبي را پشت سر نگذاشت و نتوانست در سه جامي كه پيش روي خود داشت، به موفقيت برسد و مي توان گفت با ناكامي كامل كار خود را به پايان رساند.
وي افزود: اينكه چرا آبي پوشان نتوانستند امسال به موفقيت برسند عوامل مختلفي از جمله عدم ثبات مديريت در باشگاه در سال هاي اخير و به كار گيري برخي از بازيكنان درجه چندم خارجي دارد.
پيشكسوت باشگاه استقلال خاطرنشان كرد: مديريت باشگاه استقلال در اين شرايط بايد درباره ناكامي هاي استقلال پاسخگو باشد. به هر حال مجموعه باشگاه با مديريت آنها اداره شد و اين نفرات بهتر از هر كس ديگري مي توانند در اين زمينه سخن بگويند. وقتي مسئوليت تيمي بزرگ همچون استقلال كه هواداران ميليوني دارد، برعهده شماست بايد در سالي كه نتايج استقلال دلخوري هوادارانش را فراهم كرده است، درباره اين موضوع سخن بگوييد.
پاشازاده تصريح كرد: اينكه باشگاه استقلال وينفرد شفر را كنار گذاشت، تصميم مديران اين تيم بود اما رفتاري كه با اين مربي آلماني صورت گرفت، خوشايند نبود و آبروي فوتبال ايران و استقلال را برد.
مدافع اسبق تيم ملي تصريح كرد: شفر اولين مربي بركنار شده نيست و قطعا آخرين آن نيز نخواهد بود اما وقتي باشگاه بر مديريت اصولي استوار باشد، در هنگام قطع همكاري مربي را صدا مي زنند و خيلي راحت به او مي گويند در مقطع فعلي ادامه همكاري ميسر نيست و بهتر است جدا شويم. راه ندادن سرمربي به محل تمرين بدترين اتفاق بود.
وي ادامه داد: استقلال در اين مقطع حساس بايد با برنامه سرمربي آينده خود را از بين مربيان شايسته ايراني يا خارجي انتخاب كند. مشكل استقلال اين است كه بايد يك آدم قوي را كنار سرمربي بگذارد تا به بازيكنان بگويد اينجا استقلال است و پيراهن اين تيم حرمت دارد. اين فرد بايد كسي باشد كه سابقه خوبي داشته و به نوعي بازيكنان از او حساب ببرند.
بازيكن اسبق استقلال در پايان گفت: فرهاد مجيدي براي استقلال زحمت كشيده است و براي او احترام زيادي قائل هستم اما فاقد تجربه مربي گري است و بايد پله پله كارش را در اين حرفه شروع كند.
ورزشي**م.ت**9129