وزير ورزش و جوانان: امسال 700 طرح ورزشي دركشور به بهره برداري مي رسد

اروميه – ايرنا- وزير ورزش و جوانان گفت: 700 پروژه مختلف ورزشي امسال در كل كشور با تخصيص منابع ملي،استاني و شركت توسعه ورزش به اتمام و به بهره برداري مي رسند.

به گزارش ايرنا، «مسعود سلطاني فر» عصر روز سه شنبه در آيين افتتاح زورخانه «پورياي ولي» خوي با تشكر از اقدامات و همكاري هاي استاندار آذربايجان غربي در تخصيص اعتبارات براي ورزش استان افزود: در آذربايجان غربي پروژه هاي ديگري مانند استاديوم 15هزار نفري اروميه تا پايان امسال به بهره برداري مي رسد.
وي بر تلاش براي اتمام پروژه‌هاي ورزشي مورد نياز جوانان منطقه تاكيد و اضافه كرد: تلاش تمام همكاران بنده در اداره كل ورزش استان و در وزارتخانه، بهبود و توسعه زيرساخت‌هاي ورزشي در سطح شهرهاست و اخبار خوب و خوشي از رشد ورزش در آذربايجان غربي داريم.
وزير ورزش و جوانان به افتتاح چهار پروژه ورزشي در خوي و سلماس در سفر خود اشاره كرد و ادامه داد: خوشحاليم در سفر امروز به آذربايجان‌غربي، سالن ورزشي فيرورق را كه سالها راكد بود و سالن تيراندازي و زورخانه و همچنين استاديوم 6هزار نفري سلماس را افتتاح كرديم، تا جوانان اين منطقه و شهرستان ها از آنها استفاده كنند.
وي افزود: اخباري كه از آماده شدن پروژه‌هاي ورزشي اين استان و همچنين افتخار آفريني ورزشكاران آذربايجان‌غربي داريم ما را به برداشتن قدم‌ها براي توسعه ورزش اين منطقه بيش از پيش مُصر مي‌كند.
سلطاني فر، زوخانه پورياي ولي شهرستان خوي را بي نظير در نوع خود توصيف كرد و گفت: اين محمل پهلواني و زورخانه اتفاق مباركي در راستاي توسعه ورزش خوي و منطقه موثر و از خواسته‌هاي پهلوانان و ورزشكاران اين شهرستان بود.
به گزارش ايرنا، وزير ورزش و جوانان به همراه رييس جمهوري امروز / سه شنبه/ طي سفر به شمال استان آذربايجان غربي، پروژه هاي حوزه ورزش را افتتاح كرد.
8135/518