توزيع 18 تن گوشت قرمز ويژه رمضان در خوي آغاز شد

اروميه- ايرنا- رييس اداره صنعت، معدن و تجارت خوي گفت: توزيع 18 تن گوشت قرمز در قالب برنامه هاي تنظيم بازار و جلوگيري از بالا رفتن قيمت ها ويژه ماه مبارك رمضان در اين شهرستان آغاز شد.

ايرج مرندي روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: اين محموله شامل گوشت قرمز است كه از ديروز/ دوشنبه/ در فروشگاه هاي شهرستان و به قيمت 310هزار ريال توزيع آن آغاز شده است.
وي اضافه كرد: طرح تشديد نظارت و پايش بازار ويژه ماه رمضان در خوي نيز همزمان با آغاز ماه مبارك رمضان توسط معاونت بازرسي و نظارت، تعزيرات حكومتي و دستگاه هاي نظارتي مرتبط در سطح شهرستان آغاز شده است.
رييس اداره صنعت، معدن و تجارت خوي با اشاره به تداوم كنترل بازار و فرآيند عرضه كالا در اين شهرستان افزود: از اول امسال نيز 30 تن انواع گوشت منجمد و گرم گوسفندي و گاو در سطح اين شهرستان توزيع شده است.
وي يادآوري كرد: مصرف كنندگاني كه در مورد توزيع اين محصول شكايتي دارند مي توانند با شماره 124 تماس بگيرند و شكايت هاي خود را مطرح كنند.
به گزارش ايرنا طي چند ماه اخير با افزايش قيمت اقلام مختلف مورد نياز مردم، نگراني هايي در خصوص سودجويي برخي افراد به وجود آمد و مسوولان تمام توان خود را براي رفع اين نگراني ها به كار گرفتند.
8135/518