محروميت سه هوادار تاتنهام از حضور در فينال ليگ قهرمانان

تهران- ايرنا- باشگاه تاتنهام سه تن از هواداران خود را به دليل تلاش براي فروش اينترنتي بليت هاي فينال ليگ قهرمانان اروپا با قيمتي بيشتر از رقم واقعي، محروم كرد.

تارنماي خبري يورو اسپورت روز سه شنبه نوشت: تاتنهام در فينال ليگ قهرمانان سال جاري، اول ژوئن در ورزشگاه واندا متروپوليتانو (ورزشگاه اختصاصي اتلتيكو مادريد) به مصاف ليورپول خواهد رفت.
تاتنهامي ها پس از بازگشت هيجان انگيز در بازي برگشت مرحله نيمه نهايي مقابل آژاكس شگفت انگيز، با وجود تساوي 4 بر 4 در مجموع 2 ديدار رفت و برگشت، به لطف گل زده بيشتر در خانه حريف براي اولين بار راهي فينال معتبرترين رقابت باشگاهي اروپا شدند.
براساس اعلام اتحاديه فوتبال اروپا (يوفا) به هر 2 باشگاه 16 هزار بليت اختصاص داده شده است.
با اين حال، حضور بي سابقه در فينال ليگ قهرمانان، مانع از آن نشد تا برخي از هواداران تاتنهام بدنبال سودجويي نباشند و در همين راستا به دليل تقاضاي بالاي هواداران براي حضور در اين بازي بزرگ در صدد فروش بليت هاي خود به روش هاي غيرقانوني بر آمدند.
اما مقامات باشگاه تاتنهام بلافاصله پس از مطلع شدن از اين اقدام، با شناسايي افرادي كه قصد داشتند بليت هاي خود را به طور آنلاين و با قيمتي گزاف به فروش برسانند، آنان را از حضور در اين بازي محروم كردند.
فروش بليت هاي خريداري شده و واگذاري مالكيت آن به ديگر خريداران ممنوع بوده و باشگاه انگليسي هشدار داد در صورت چنين اقدامي افراد خاطي تحت پيگرد قانوني قرار گرفته و جريمه «محروميت از خريداري بليت براي مدتي نامعلوم» براي آنان اعمال خواهد شد.
ورزشي**3991**9129