۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۱۰
کد خبر: 83322932
۰ نفر
دريادار فدوي: دشمن مي خواهد ما را تحت فشار قرار دهد

تهران- ايرنا- جانشين فرمانده كل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي گفت: اين روزها دشمنان ما سر و صداي زيادي مي كنند و مي خواهند ما را تحت فشارهاي متعدد قرار دهند، اما با افتخار مي گويم كه انقلاب اسلامي در حال حاضر بسيار توانمندتر از گذشته است.

به گزارش چهارشنبه روابط عمومي سپاه، همزمان با خجسته ميلاد امام حسن مجتبي (ع) و درآستانه سالروز فتح خرمشهر، گردهمايي پيشكسوتان، جانبازان و خانواده معظم شهداي دفاع مقدس با حضور دريادار پاسدار «علي فدوي» جانشين فرمانده كل سپاه و جمعي از فرماندهان، مسئولين، پيشكسوتان ، جانبازان و خانواده شهداي 8 سال دفاع مقدس و مدافعان حرم برگزار شد.
دريادار فدوي در اين مراسم با تقدير از مجاهدت هاي پيشكسوتان ، جانبازان و خانواده هاي آنان گفت: جانبازان عزيز كه در دهه اول انقلاب اسلامي با جانفشاني خود تا مرز شهادت پيش رفتند و پاي انقلاب ايستادند، در سال هاي بعد از مجروحيت با خانواده خود جهادي دوباره شكل دادند تا به همه عالم بفهمانند كه مي شود در همه شرايط بر قوانيني كه خداوند سبحان مشخص كرده و تكليف ماست، پايدار ماند و استقامت كرد و از هيچ يك از آرمان ها و ارزش هاي انقلاب كوتاه نيامد.
جانشين فرمانده كل سپاه با اشاره به گزافه گويي هاي دشمنان در روزهاي اخير گفت: اين روزها دشمنان ما سر و صداي زيادي مي كنند ، مي خواهند ما را تحت فشارهاي متعدد قرار دهند ، اما با افتخار مي گويم كه انقلاب اسلامي در حال حاضر بسيار توانمندتر از گذشته است.
جانشين فرمانده كل سپاه تصريح كرد: پيروزي هاي جهان اسلام بر دنياي كفر و طاغوت به بركت جانفشاني ها و دلاورمردي هاي جانبازان و صدها هزار شهيد انقلاب است تا اين انقلاب را به دستان مبارك حضرت ولي عصر (عج) تحويل دهيم و همگان حلاوت حكومت عدل الهي را زير پرچم سبز مهدوي بچشند.
سيام*9612 **2021**