مدافع پرسپوليس: براي قهرماني در جام حذفي تا آخرين لحظه مي جنگيم

تهران- ايرنا- مدافع تيم فوتبال پرسپوليس با بيان اينكه كسب عنوان قهرماني جام حذفي از اهميت ويژه اي براي سرخپوشان برخوردار است، تاكيد كرد: ما براي قهرماني در جام حذفي تا آخرين لحظه مي جنگيم.

مهدي شيري روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا در مورد ديدار آتي سرخپوشان برابر سپاهان در جام حذفي ايران تصريح كرد: ديگر تمركز ما فقط معطوف به ديدار با سپاهان است و تنها 2 بازي تا قهرماني در اين بازي ها باقي مانده است. سپاهان هميشه رقيب سر سختي براي ما بوده اما ما هم پرسپوليس هستيم و براي برتري به ميدان مي رويم.
وي گفت: جام حذفي هم از اهميت ويژه اي براي ما برخوردار است و مطمئنا براي قهرماني در اين جام تا آخرين لحظه مي جنگيم و پا پس نمي كشيم.
تيم فوتبال پرسپوليس روز هشتم خردادماه و در چارچوب مرحله نيمه نهايي جام حذفي برابر سپاهان اصفهان قرار مي گيرد و در صورت برتري در اين ديدار، براي كسب عنوان قهرماني بايد با برنده ديدار تيم هاي داماش گيلان و سايپاي تهران ديدار كند.
شيري همچنين با اشاره به برتري 2 بر صفر پرسپوليس برابر السد قطر در هفته ششم ليگ قهرمانان آسيا گفت: بازي خوبي را برابر السد انجام داديم. با وجود اينكه اين مسابقه براي ما تشريفاتي محسوب مي شد اما مي خواستيم از وجهه خودمان در آسيا دفاع كنيم و بازي را ببريم و خدا را شكر با نتيجه خوبي از آسيا كنار رفتيم.
وي افزود: همه ديدند كه امسال داوري در آسيا چه اتفاقاتي را عليه ما رقم زد و 6 امتياز از ما گرفت. اگر اين اتفاقات رخ نمي داد مطمئنا مانند سال گذشته باز هم در آسيا قدرت نمايي مي كرديم و مدعي بوديم اما اتفاقاتي كه شاهد آن بوديد، شرايط را به ضرر ما تغيير داد.
مدافع تيم فوتبال پرسپوليس اضافه كرد: ما در سخت ترين گروه ليگ قهرمانان قرار داشتيم و در اين شرايط كوچكترين اشتباهات و اتفاقات تعيين كننده خواهد بود و همين اتفاقات موجب كنار رفتن ما از ليگ قهرمانان آسيا شد.
ورزشي**9463**9129