سازش ناپذيري با دشمنان راهبرد جمهوري اسلامي ايران است

تربت حيدريه- ايرنا- مديركل بنياد حفظ آثار و نشر ارزشهاي دفاع مقدس خراسان رضوي با بيان اينكه ادامه راه جريان مقاومت شفاف است گفت: گامهاي استوار، اراده سازش ناپذيري، دشمن ستيزي و مقاومت راهبرد جمهوري اسلامي ايران در برابر بدخواهان نظام اسلامي است.

سردار سرتيپ پاسدار حسينعلي يوسفعلي زاده روز سه شنبه در جلسه شوراي اداري شهرستان تربت حيدريه افزود: براي حضور در ميدانهاي مبارزه پيش رو بايد متحد و منسجم باشيم تا به پيروزيهاي بزرگ دست يابيم.
وي با بيان اينكه نبايد مرعوب عمليات رواني دشمنان شويم ادامه داد: رهبر معظم انقلاب اسلامي در جلسه اخير خود با مسوولان نظام تاكيد كردند جنگي رخ نخواهد داد و آزموده را آزمودن خطاست و تنها راهكار و استراتژي نظام اسلامي ايران مقاومت و ايستادگي است.
مديركل بنياد حفظ آثار و نشر ارزشهاي دفاع مقدس خراسان رضوي گفت: ظرفيتها و آمادگي جمهوري اسلامي ايران قابل مقايسه با 37 سال گذشته نيست و به طور حتم كشورمان در برابر دشمنان متجاوز توان ايستادگي دارد به شرط آنكه بر عهدي كه بستيم همچنان پايدار و استوار باشيم.
يوسفعلي زاده با اشاره به فتح خرمشهر افزود: اگر بنا به تسليم در برابر سختي، كمبود امكانات و تجهيزات بود هيچ گاه خرمشهر آزاد نمي شد و اگر از مرگ مي ترسيديم بايد از اين قطعه كشور چشم پوشي مي كرديم.
وي بر لزوم ترويج فرهنگ شهيد و شهادت در جامعه تاكيد كرد و ادامه داد: شهدا با خون پاك خود عزت و اقتدار را براي ايران اسلامي به ارمغان آوردند و اجازه ندادند حتي يك وجب از خاك كشورمان به تصرف دشمن درآيد.
شهرستان 225 هزار نفري تربت حيدريه در 150 كيلومتري جنوب مشهد قرار دارد.
1922/7079/