فرماندار نور: جنگلبانان با پيمانكار جديد به كار ادامه خواهند داد

نوشهر - ايرنا - فرماندار نور گفت: جنگلبان شمال با پيمانكار جديد به كار خود ادامه داده و حقوق انها بدون وقفه پرداخت مي شود.

علي شادمان روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: تعدادي از نيروهاي حفاظتي جنگلهاي شمال به خيال اينكه با تغيير پيمانكار ، از ادامه كار آنان جلوگيري مي شود صبح امروز در مقابل اين فرمانداري تجمع كرده بودند.
حدود 30 نفر از نيروهاي حفاظتي جنگلهاي شمال صبح روز سه شنبه در مقابل فرمانداري نور جمع شده بودند.
فرماندار نور افزود: اين افراد فكر مي كردند كه با اتمام قرارداد پيمانكار قبلي، ازكار بركنار خواهند شد.
وي ادامه داد: در اين راستا در تماسي كه با مدير كل منابع طبيعي استان گرفته شد اعلام شد كه تنها پيمانكار جديد جايگزين پيمانكار قديمي خواهد شد و اين افراد به كارشان ادامه خواهند داد و حقوق آنان بدون وقفه پرداخت مي شود.
فرماندار نور گفت: قرارداد پيمانكار قديمي از اول خردادماه خاتمه مي يابد و تمامي اين نيروها با پيمانكار جديد فعاليت خود را خواهند داشت.
جنگل‌هاي شمال جزو جنگل‌هاي هيركاني به‌حساب مي‌آيد كه بيش از 40 ميليون سال قدمت دارند و يكي از ارزشمندترين و منحصربه‌فردترين جنگل‌هاي جهان به‌شمار مي‌آيد و از آن به‌عنوان موزه طبيعي ياد مي‌شود.
حوزه منابع طبيعي و آبخيزداري استان مازندران ـ نوشهر با 313 هزار هكتار جنگل و 197هزار هكتار مرتع، از رامسر تا رُويان را پوشش مي دهد.
شهرستان نور با جمعيتي دست كم 130 هزار نفردرغرب مازندران قراردارد.
1295/ 1602/1899