۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸،‏ ۱۷:۲۹
کد خبر: 83322885
۰ نفر
كشف 67 كیلوگرم تریاك جاسازی شده در شیشه های نوشابه

قزوین - ایرنا - فرمانده انتظامی استان قزوین از كشف 67 كیلوگرم تریاك جا سازی شده در شیشه های نوشابه خبر داد و گفت: یك زن و یك مرد در این رابطه دستگیر و تحویل مقامات قضایی شدند.

به گزارش عصر سه شنبه ایرنا از پایگاه خبری پلیس سرهنگ مهدی حاجیان افزود: در پی انجام اقدامات اطلاعاتی توسط ماموران اداره عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مبنی بر اینكه افرادی با یك دستگاه كامیونت جك قصد انتقال مقادیری مواد مخدر از یكی از استان های شرقی كشور به استان قزوین را دارند بررسی موضوع در دستور كار ماموران قرار گرفت.
وی اظهار داشت: پس از تائید صحت اطلاعات و تشكیل سه اكیپ از عوامل پلیس مبارزه با مواد مخدر استان و شهرستان بوئین زهرا ماموران پس از انجام اقدامات مراقبتی لازم در محورهای مواصلاتی خودروی مورد نظر را در شهر بوئین زهرا شناسائی ودر یك عملیات آن را متوقف كردند.
سرهنگ حاجیان خاطر نشان كرد: مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر با جدیت از سوی پلیس دنبال می شود و با توجه به نقش بی بدیل شهروندان در دستاوردهای پلیس، ضروری است همكاری های آنان در این زمینه، بیش از گذشته با ماموران تداوم یابد و هر گونه مورد مشكوكی را از طریق تماس با مركز فوریت های پلیسی 110 به پلیس اطلاع دهند.
6012