توييت «بي فكر» تيم رسانه اي بارسا هواداران را از كوره در برد

تهران- ايرنا- انتشار توييتي در حساب كاربري رسمي باشگاه بارسلونا كه نشان دهنده ميزان وابستگي آبي اناري ها به «ليونل مسي» بود، واكنش تند هواداران را در پي داشت.

روزنامه ديلي ميل روز سه شنبه نوشت: بازيكنان بارسلونا مسلما اين حق را دارند تا تيم رسانه هاي باشگاه را پس از انتشار توييتي در خصوص ميزان وابستگي آبي اناري ها به «ليونل مسي» كه با واكنش تند هواداران مواجه شد، زير سوال ببرند.
تيم رسانه اي بارسا در توييتر فهرستي با شماره گذاري از عدد 36 تا يك منتشر كرد؛ آنها قصد داشتند تا از اين طريق اين بود كه تعداد گل هاي زده هر يك از بازيكنان را در فصل بازي به نمايش بگذارند.
اين در حالي است كه تنها تعداد گل هاي مسي (36 گل) و «لوئيس سوارز» (21 گل) دو رقمي بود و به همين دليل مديران حساب كاربري رسمي باشگاه كه به 29 ميليون دنبال كننده مجازي خود مي بالد، بلافاصله پس از انتشار اين توييت توسط هواداران «خجالت آور» خوانده شدند.
هواداران بلافاصله احساسات خود را در مورد پست مذكور ابراز كرده و يكي از آنها نوشت: به تيم خودتان به شدت توهين كرده و ايموجي گريه هم به آن اضافه مي كنيد.
كاربران ديگر گفته اند باشگاه بايد از اين كار «شرمنده» باشد و يكي از كاربران آزرده نوشت: خودتان هم خوب مي دانيد كه نصف تيم را مسخره كرديد، درست است؟!
مسي (شخصي كه پشت پرده اين توييت جنجالي بود) با دبل مقابل ايبار آمار گل هاي زده خود را در مجموع رقابت هاي فصل جاري به عدد 50 رساند كه 36 گل لاليگايي وي، عنوان آقاي گل را براي مرد مينياتوري به ارمغان آورد.
اعجوبه آرژانتيني با به ثمر رساندن 50 گل براي ششمين فصل، زمان را براي خود متوقف و ثابت كرده كه همچنان نفر اول نيوكمپ است.
عملكردهاي وي در طول فصل 18 امتياز را براي بارسا تضمين كرد و هيچ بازيكني حتي «كريستيانو رونالدو» كه هم اكنون فوتبال خود را خارج از اسپانيا يعني در تورين پيگيري مي كند، موفق نشده تا خود را به نزديكي اين آمار برساند.
با اين وجود، در بوق و كرنا كردن اين حقيقت كه مسي تا چه اندازه براي تيمش تاثير گذار است، چندان خوشايند نيست.
اما جالب است بدانيد «فيليپه كوتينيو»، «ايوان راكيتيچ» و «آرتورو ويدال» روي هم 11 گل به ثمر رسانده اند؛ نشانه اي كه ثابت مي كند بارسا بدون خط حمله خود تا چه اندازه از گل زدن عاجز است.
ورزشي**3991**9129