استاندار قزوين از مجموعه گردشگري لاله الموت بازديد كرد

قزوين-ايرنا- استاندار قزوين روز سه شنبه به همراه جمعي از مديران اجرايي از مجتمع گردشگري و اقامتي لاله الموت شرقي بازديد كرد.

به گزارش ايرنا، عبدالمحمد زاهدي در اين بازديد در جريان مسايل و مشكلات اين مجموعه گردشگري كه مقرر است به بخش خصوصي واگذار شود، قرار گرفت
اين مجموعه هم اكنون در اختيار سازمان ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري قزوين قرار دارد.
اصلاح و بهسازي مسير دسترسي به اين مجموعه كه داراي لغزش و ريزش سنگ ريزه هاست و ايجاد زيرساخت هاي رفاهي از جمله اقداماتي است كه براي بهره برداري از آن نياز است.
به گفته مديركل ميراث فرهنگي قزوين با واگذاري و راه اندازي اين مجموعه كه در يك منظره كم نظير طبيعي (چشمه سارها،رودخانه ها، كوه و جنگل) احداث شده مي توان رونق زيادي به گردشگري استان قزوين بخشيد.
عليرضا خزائلي گفت: اين مجموعه مي تواند قطب اردوهاي تمريني تيم هاي ورزشي داخلي و خارجي و استراحت گاهي بي نظير در سطح كشور براي دوستداران و علاقه مندان به طبيعت در فصول مختلف حتي زمستان باشد.
علي عبدالعلي زاده رييس هيات مديره شركت عمران و سازندگي كشور و وزير سابق راه و شهرسازي،علي فرخزاد معاون هماهنگي امور عمراني استاندار، ابوالفضل ياري رييس سازمان برنامه و بودجه قزوين، عليرضا خزائلي مديركل ميراث فرهنگي،صنايع دستي و گردشگري قزوين و حكمت الله داودي رييس شوراي اسلامي قزوين در اين بازديد استاندار را همراهي مي كردند.
اين مجتمع گردشگري به مساحت 189 هكتار داراي 80 واحد اقامتي با ظرفيت 400 نفر است.
3013/6012