مقاومت و ايستادگي رمز موفقيت نظام اسلامي است

تربت حيدريه- ايرنا- معاون استاندار و فرماندار ويژه تربت حيدريه، مقاومت و ايستادگي در برابر دشمنان را رمز بقا، ثبات و موفقيت نظام اسلامي دانست و گفت: نظام اسلامي هيچگاه در برابر زياده خواهي هاي سران استكبار سكوت نخواهد كرد.

به گزارش ايرنا، علي رستمي روز سه شنبه در شوراي اداري شهرستان تربت حيدريه افزود: ملت ايران اسلامي در طول بيش از 40 دهه از عمر با بركت انقلاب، با ايستادگي و مقاومت در برابر زياده خواهي هاي سران استكبار و توطئه هاي دشمنان، به پيروزي هاي بزرگ دست يافته است.
وي با بيان اينكه راهبرد جمهوري اسلامي ايران در شرايط حساس كشور، مقاومت و ايستادگي در برابر دشمنان است، اظهار داشت: همدلي و اتحاد دولت و ملت مي تواند در شرايط فعلي، راهگشاي بسياري از مشكلات باشد و اين مهم بايد بيش از پيش مورد توجه قرار گيرد.
وي گفت: براي حضور قدرتمند در ميدان پيش رو بايد اتحاد و همدلي داشته باشيم و منسجم عمل كنيم كه در صورت تحقق اين مهم علاوه بر خنثي كردن تمام توطئه هاي دشمنان، مي توانيم شاهد موفقيت هاي بيشمار باشيم.
رستمي افزود: پس از خروج آمريكا از برجام، تبليغات هدفدار و جهت دار امپراطوري رسانه اي غرب عليه جمهوري اسلامي با همان بهانه هاي هميشگي آغاز شد.
وي اظهار داشت: اين جهت دهي ها در سه هفته اخير شدت بيشتري گرفت و رسانه هاي غربي با عمليات رواني چند لايه اي دو قطبي، جنگ و صلح را با هم مطرح كردند تا جمهوري اسلامي از مواضع خود عقب نشيني كند.
وي گفت: با اجماع سران قوا تحت رهبري فرماندهي معظم كل قوا، راهبرد و استراتژي نظام اسلامي بر اساس دانش و تجربه به دست آمده، ايستادگي و مقاومت است لذا نبايد مرعوب امپراطوري رسانه اي غرب شويم.
فرماندار تربت حيدريه ادامه داد: نظام اسلامي اينگونه گردنه هاي سخت و دشوار را در طول عمر با بركت خود تجربه كرده است و آنچه امروز در سطح سران تصميم گرفته شده است، به طور حتم راهگشاست.
وي افزود: با اجراي طرح مثلت توسعه اقتصادي كه از سوي استاندار خراسان رضوي مطرح شد، بسياري از مشكلات و ديوان سالاري هاي اداري در حال رفع شدن است و مسير رشد و توسعه در تربت حيدريه هموارتر شده است.
وي گفت: در شرايط كنوني، رونق توليد، سرمايه گذاري، ايجاد اشتغال و رفع موانع توليد به يك گفتمان عمومي تبديل شده و در اين صورت شاهد موفقيت هاي بسيار خواهيم بود.
رستمي اظهار داشت: فضاي عمومي شهرستان بايد به سوي توليد و بهبود رونق فضاي كسب و كار سوق يابد و براي تحقق اين مهم، رسانه هاي جمعي رسالت سنگيني بر عهده دارند و بايد از تمام ظرفيت ها و امكانات براي تحقق اين مهم به شكل مطلوب استفاده كرد.
شهرستان 225 هزار نفري تربت حيدريه در 150 كيلومتري جنوب غربي مشهد قرار دارد.
7079/ 6053