۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۶
کد خبر 83322609
۰ نفر
كشف بیش از 24 هزار لیتر سوخت قاچاق در بوئین زهرا

قزوین - ایرنا -فرمانده انتظامی استان قزوین از كشف بیش از 24 هزار لیتر سوخت قاچاق در شهرستان بوئین زهرا خبر داد و گفت: یك نفر در این در این رابطه دستگیر شد

به گزارش ایرنا از پایگاه خبری پلیس سرهنگ مهدی حاجیان روز سه شنبه افزود: در پی اقدامات اطلاعاتی ماموران آگاهی شهرستان و اطلاع از اینكه فردی با یك دستگاه تریلی قصد انتقال سوخت قاچاق را دارد، شناسایی و توقیف خودرو در دستور كار ماموران پلیس آگاهی شهرستان بوئین زهرا قرار گرفت.
وی اظهار داشت: با تشكیل اكیپی از ماموران این پلیس و پس از انجام اقدامات مراقبتی و هماهنگی های لازم ، خودروی مورد نظر در یكی از محور های مواصلاتی شهرستان شناسائی و توقیف شد.
حاجیان با بیان اینكه در بررسی مدارك مشخص شد فرد راننده فاقد مجوز حمل سوخت است، گفت: متهم پس از تكمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.
فرمانده انتظامی استان با اشاره به این كه كارشناسان ارزش تقریبی سوخت قاچاق كشف شده را بالغ بر 595 میلیون ریال عنوان كردند خاطر نشان كرد: از آنجائی كه قاچاق باعث ایجاد اختلال در امنیت نظام اقتصادی كشور می شود پلیس از تمام قابلیت های خود برای مبارزه با این پدیده استفاده خواهد كرد و از هرگونه همكاری از سوی مردم استقبال خواهد كرد.
6012