دانشجوي قزويني به عنوان پژوهشگر برجسته كشور معرفي شد

قزوين - ايرنا - ميلاد موسي زاده از دانشگاه علوم پزشكي قزوين، به عنوان دانشجوي پژوهشگر برجسته كشور انتخاب شد.

به گزارش ايرنا به نقل از روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي قزوين دكتر امير پيماني، معاون پژوهش و فناوري دانشگاه علوم پزشكي قزوين روز سه شنبه در خصوص اين انتخاب گفت: ميلاد موسي‌زاده، دانشجوي رشته مهندسي بهداشت محيط مقطع كارشناسي ارشد اين دانشگاه است كه در سال جاري عنوان دانشجوي پژوهشگر برجسته كشور را كسب كرد.
وي افزود: اين انتخاب، براساس بررسي مستندات ارائه شده در سه ماهه چهارم سال 1397 در كميته كشوري تحقيقات دانشجويي معاونت تحقيقات و فناوري وزارت بهداشت انجام شد و موسي‌زاده با كسب 85.15 امتياز به عنوان دانشجوي پژوهشگر برجسته در سطح كشور، معرفي شد.
پيماني ادامه داد: اين دانشجو هفت مقاله منتشر شده در مجلات معتبر داخلي و بين‌المللي و 16 خلاصه مقاله ارائه شده به صورت پوستر و سخنراني در كنگره‌ها و سمينارهاي دانشجويي، كشوري و خارج از كشور دارد.
معاون پژوهش و فناوري دانشگاه علوم پزشكي قزوين گفت: موسي‌زاده همچنين در داوري 12مقاله مجلات ISI، اجراي چهار طرح تحقيقاتي و برگزاري 29 همايش، كنگره و ژورنال كلاپ فعاليت داشته است.
پيماني افزود: موسي‌زاده، از دانشجويان فعال در شوراي مركزي كميته تحقيقات دانشجويي دانشكده بهداشت و دانشگاه در سال 96 بوده است.
7388/6012