براي كسب آقاي گلي به خودباوري لازم رسيده بودم

اهواز - ايرنا - آقاي گل ليگ برتر فوتبال جوانان باشگاه هاي كشور گفت: در اين فصل به خودباوري لازم رسيده بودم و براي رسيدن به آقاي گلي عزمم را جزم كرده بودم و در تمرينات با جديت بيشتري مشاركت داشتم.

به گزارش ايرنا به نقل از سايت باشگاه فولاد خوزستان، علي عالي نژاد مهاجم تيم جوانان فولاد خوزستان در پايان فصل 98 - 97 عنوان آقاي گلي ليگ برتر فوتبال جوانان را به خود اختصاص داد.
مهاجمان باشگاه فولاد خوزستان در پايان فصل 98 - 97 در چهار رده سني آقاي گل شدند. امير سلحشور (نونهالان)، امير حسين عبياوي (نوجوانان)، علي عالي نژاد (جوانان) و لوسيانو پريرا (بزرگسالان) در صدر جدول گلزنان ليگ هاي مختلف قرار گرفتند.
علي عالي نژاد، بازيكن خوزستاني تيم جوانان فولاد دراين خصوص گفت: در اين فصل 18 گل و 9 پاس گل داشتم كه دستيابي به البته اين ركورد را مديون زحمات كادر فني تيم و در راس آنها آقاي جادري و البته كمك تمامي بازيكنان تيم و همراهي آنها هستم. هم تيمي هايم با دلگرمي و حرف هايشان كاري كردند كه در طول فصل دچار افت نشوم و نهايتا به اين موفقيت برسم.
وي با بيان اين كه شروع اوليه فوتبالم از شاهين بوشهر بود و پس از آن به عضويت تيم نونهالان باشگاه فولاد خوزستان درآمدم گفت: فولاد از خيلي جنبه ها متفاوت از ديگر باشگاه هاي كشورمان است. من به عنوان يك خوزستاني از كودكي علاقه داشتم كه با پيراهن فولاد به ميدان بروم و خوشبختانه با پيوستنم به تيم نونهالان، اين اتفاق رخ داد و همچنان ادامه دارد. در كل تفاوت اصلي به استراتژي هاي باشگاه فولاد و ديگر باشگاه ها برمي گردد. اين باشگاه روند خاصي را دنبال مي كند.
بازيكن تيم جوانان فولاد گفت: در تيم شاهين بوشهر موفق به گلزني نمي شدم اما فضاي فولاد حرفه اي تر بود و امكانات بهتري داشت و اين موضوع باعث شد كه بتوانم در گلزني بهتر باشم. در فصل 92 - 91 با تيم نونهالان فولاد قهرمان كشور شديم و من در آن بازي ها 12 گل زدم و بهترين گلزن تيمم شدم.
وي در خصوص حضورش در تيم نوجوانان فولاد گفت: در 2 فصل اول حضورم در اين رده، 2 قهرماني را تجربه كرديم. تيم ما ساختار بسيار خوبي داشت و ركوردهاي زيادي را تغيير داديم. فكر مي كنم در طول اين 2 فصل هشت گل زدم.
عالي نژاد در مورد سه فصل حضورش در تيم فولاد عنوان كرد: در فصل اول، بازي هاي كمي به من رسيد اما در فصل دوم نايب قهرمان ايران شديم. در اين دوره پنج گل زدم و پنج پاس گل دادم. همچنين در فصل اخير كه سومين سال حضورم در رده جوانان بود توانستيم با نايب قهرماني به كار خود پايان دهيم.
وي گفت: در اين فصل به خودباوري لازم رسيده بودم به همين دليل عزمم را جزم كردم و در تمرينات با جديت بيشتري مشاركت داشتم. باشگاه هم فضاي بسيار خوب و حرفه اي در اختيار ما گذاشت و دغدغه اي از اين بابت نداشتيم ،در اين فصل بايد خودم را نشان مي دادم و براي آينده آماده مي شدم.
آقاي گل رقابت هاي ليگ برتر فوتبال جوانان در خصوص سخت ترين بازي تيمش در اين فصل گفت: به نظرم بازي با سپاهان در نيم فصل اول؛ چرا كه رقابت ما طي چند سال اخير خيلي داغ شده بود. مقابل اين تيم در يك فضاي خيلي سخت، خوب بازي كرديم و با سه امتياز به اهواز برگشتيم.
وي مهمترين گل اين فصلش را در بازي مقابل سيرجان عنوان كرد و گفت: در اين بازي مثل هميشه هم تيمي هايم خيلي كمك كردند و من اولين گلم را زدم. بعد از اين گل روند موفقيتم را ادامه دادم.
عالي نژاد در پاسخ به اين پرسش كه فوتبال كداميك از بازيكنان ليگ برتري را بيشتر دوست دارد گفت: لوسيانو پريرا، او خيلي باهوش است و مي داند كه در لحظه چه كار كند و گل هاي خيلي جالبي مي زند. صابر حراني هم به دليل سرعتي بودن و جاگيري مناسبش خيلي خوب بازي مي كند.
وي در خصوص آينده فوتبالي اش گفت: آرزو كردن در فوتبال سخت است اما دوست دارم در وهله اول افتخاري براي باشگاه فولاد و تيم بزرگسالان اين باشگاه كسب كنم و پس از آقاي گلي در ليگ برتر به اروپا بروم. اميدوارم شرايط برگزاري بازي ها و كيفيت زمين ها بهبود پيدا كند. همچنين جا دارد از تمامي مربيانم طي اين سال ها تشكر كنم كه باعث پيشرفت من شدند.
به گزارش ايرنا تيم فوتبال فولاد خوزستان در فصل اخير ليگ برتر جوانان باشگاه هاي كشور به مقام نايب قهرماني دست يافت.
9879/6002