ورود نمايندگان به نتايج فوتبال حساسيت قومي را افزايش مي دهد

تهران- ايرنا- رييس هيات مديره باشگاه استقلال در واكنش به طرح استيضاح وزير ورزش گفت: ورود نمايندگان مردم به نتايج فوتبال حساسيت هاي قومي را دامن مي زند و به انسجام ملي لطمه وارد مي كند.

«احمد سعادتمند» روز سه شنبه در اين باره افزود: وزير ورزش و جوانان در راستاي مبارزه با فساد در ورزش و بويژه در فوتبال تلاش هاي زيادي كرد كه انتظار مي رود نمايندگان و ساير مسئولان در اين مسير هم بايد در كنار او قرار بگيرند.
وي گفت : ورود نمايندگان به نتايج فوتبال و ساير رشته ها، امكان تصميم گيري و هدايت مجموعه ورزش را از مديران سلب مي كند و نبايد اجازه داد تحريك و شيطنت برخي رسانه ها فضاي ذهني هواداران و نمايندگان آسيب بزند.
رييس هيات مديره استقلال در پايان خاطرنشان كرد كه ورزش و بويژه فوتبال نياز به آرامش و وحدت دارد و هر چه فضا ملتهب باشد آسيب زا خواهد بود.
بررسي استيضاح وزير ورزش و جوانان و طرح پرسش پنج نماينده از وزير ورزش روز گذشته در دستور كار كميسيون قرار داشت.
سخنگوي كميسيون فرهنگي مجلس دستور كار نخست را بررسي استيضاح وزير ورزش و جوانان عنوان و تصريح فرهنگي مجلس قرار گرفت كه مهمترين آنها اتفاقات غير فرهنگي ورزشگاه‌ها، اقدامات خلاف اخلاق و قانون همچون شرط ‌بندي، تفرقه قومي در ورزشگاه‌ ها، عدم عدالت‌ محوري در رويكرد وزارت ورزش و نبود اهتمام جدي در وزارتخانه در خصوص جوانان است.
نمايندگان كه از «مسعود سلطاني فر» قانع نشدند، قرار شد طرح استيضاح براي بررسي به صحن علني مجلس ارجاع شود.
ورزشي**9250**9118**