۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۶
کد خبر 83322404
۰ نفر
باند سارقان موتور سيكلت در تاكستان منهدم شد

قزوين - ايرنا - فرمانده انتظامي تاكستان گفت: يك باند پنج نفره سرقت موتور سيكلت در شهرستان با تلاش نيروهاي انتظامي شناسايي و منهدم شد.

به گزارش ايرنا به نقل از پايگاه خبري پليس، سرهنگ كوروش عزيزي روز سه شنبه در تكميل اين خبر افزود: در پي وقوع سرقت‌ هاي متعدد موتور سيكلت در سطح شهر تاكستان و با توجه به ايجاد جو رواني نامطلوب بين شهروندان، بررسي موضوع به صورت ويژه در دستور كار ماموران كلانتري 11 شهرستان قرار گرفت .
وي اضافه كرد: ماموران با گسترش چتر اطلاعاتي و انجام تحقيقات ميداني به 2 نفر سارق داراي سابقه مظنون شده و آنها را به صورت نامحسوس زير نظر قرار دادند.
عزيزي ادامه داد :ماموران پس از چندين روز مراقبت و كنترل، افراد مظنون را در حال پرسه زدن در حاشيه شهر تحت محاصره قرار دادند و در يك عكس العمل سريع پليسي آنان را دستگير كردند.
اين مسئول گفت:در بازرسي از مخفيگاه اين متهمان سه موتور سيكلت كشف شد.
وي گفت: متهمان پس از مواجه شدن با اسناد و مدارك موجود به ناچار لب به اعتراف گشودند و به همكاري با سه نفر و پنج فقره سرقت ديگر اعتراف كردند.
فرمانده انتظامي شهرستان تاكستان اظهار داشت: با دستگيري سه سارق معرفي شده، متهمان با تشكيل پرونده براي سير مراحل قانوني در اختيار مراجع قضايي قرار گرفتند.
عزيزي به شهروندان توصيه كرد: به هشدارهاي پليس در خصوص پيشگيري از سرقت توجه داشته باشند و به منظور جلوگيري از سرقت موتور سيكلت، آن را به تجهيزات ايمني از قبيل قفل فرمان، دزدگير و قفل زنجير مجهز كنند.
7388* 6101