۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۵۴
کد خبر: 83322368
۰ نفر
نامجو مطلق: شفر توجهي به اظهارات كميته فني نداشت

تهران- ايرنا- عضو كميته فني باشگاه استقلال گفت: تصور ما بر اين بود كه كميته فني باشگاه قدرت لازم را دارد اما در نشست هايي كه برگزار شد به اين نتيجه رسيدم كه كميته فني شرايط چندان خوبي ندارد و شفر توجهي به اظهارات اين كميته نداشت.

«مجيد نامجو مطلق» روز دوشنبه در گفت و گو با خبر نگار ورزشي ايرنا اظهار داشت: اگر باشگاه استقلال به دنبال اين است كه كميته فني كارايي لازم را داشته باشد بايد به اين كميته اختيارات كافي را بدهد تا آن ها با بتوانند با فراغ بال وظايفي را كه بر دوششان است انجام دهند.
وي افزود: فرهاد مجيدي پيش ازاين كه به عنوان سرمربي استقلال انتخاب شود و در چند بازي باقيمانده ليگ برتر و ليگ قهرمانان آسيا هدايت آبي پوشان تهراني را بر عهده بگيرد از مسولان اين تيم درخواست كرد سرمربي فصل آينده استقلال خارجي باشد و او به عنوان دستيار اول به فعاليت خود ادامه دهد. مجيدي مي خواهد بر تجربياتش بيفزايد .
عضو كميته فني باشگاه استقلال خاطرنشان كرد: اين كه شايعاتي شنيده مي شود مبني بر اين كه وينفرد شفر دوباره سرمربي استقلال شود درست نيست و نظر من بر اين است كه بازگشت شفر به استقلال برگشت به عقب است.
پيشكسوت استقلال تصريح كرد: قرارداد شفر با استقلال حرفه اي نبود. متاسفانه قرارداد مربيگري او روي اشتباهات مديريت قبلي رقم خورد. آنها نتوانستند بندهاي لازم را كه از اصول حرفه اي گري در فوتبال امروز دنياست در قرارداد اين مربي بگنجانند.
وي در پايان گفت: تصور ما بر اين بود وقتي باشگاه استقلال كميته فني را تشكيل داده است بر اساس اختيارات اين اتفاق رخ داده اما در نشست هايي كه برگزار شد به اين نتيجه رسيدم كه كميته فني شرايط چندان خوبي ندارد و شفر توجهي به اظهارات كميته فني نداشت.
ورزشي**م.ت**9118**