۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۲۹
کد خبر: 83322305
۰ نفر
پيشنهاد وسوسه انگيز پي اس جي به «رونالدو»

تهران- ايرنا- براساس تازه ترين گزارش «دون بالون»، باشگاه پاري سن ژرمن پيشنهاد وسوسه كننده اي را پيش روي «كريتسيانو رونالدو» فوق ستاره يوونتوس قرار داده است.

رونالدو به خوبي با زندگي در يوونتوس وفق پيدا كرده و در نخستين حضور خود در جمع توريني ها اسكودتو را تصاحب كرد اما با توجه به جدايي «ماسيميليانو آلگري» در پايان فصل، آينده مرد پرتغالي هم در اين تيم در هاله اي از ابهام قرار گرفته است.
براساس گزارش دون بالون، CR7، پيشنهادي بزرگ از سوي باشگاه پاري سن ژرمن دريافت كرده است.
اين در حالي است كه با توجه به معلق بودن شرايط ادامه حضور بازيكناني همچون «نيمار» و «كيلين امباپه» كه هر 2 در اولويت خريدهاي تابستاني رئال قرار دارند، پي اس جي نيز با مشكلاتي مواجه است.
اين بدان معنا است كه در صورت جدايي هر كدام از اين 2 ستاره، خلائي در تيم پاريسي به وجود خواهد آمد كه تنها با حضور بازيكن با كيفيتي همچون رونالدو قابل پر كردن است.
هنوز مشخص نيست كه آيا ستاره پرتغالي تمايلي به كوچ از تورين دارد يا نه، اما با توجه به اين موضوع كه قهرماني در ليگ قهرمانان براي وي هدف نهايي محسوب شده و پاريسي ها هم به اندازه اي متمول هستند كه هر بازيكني را كه اراده كنند به پاريس بكشانند، اين پيشنهاد مي تواند براي رونالدو اغوا كننده باشد.
علاوه بر اين، شايعاتي مبني بر انتقال آلگري به پاريس و جانشين شدن وي با «توماس توخل» سرمربي كنوني پي اس جي شنيده مي شود كه اين جابجايي نيز مي تواند فرآيند متقاعد كردن رونالدو را براي پاريسي ها تسهيل كند.
ورزشي**3991**1067**