۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۰۶
کد خبر: 83322252
۰ نفر
شهردار فريدونكنار جايش را به سرپرست داد

ساري-ايرنا- بعد از استعفاهاي پي در پي چند شهرستان بزرگ استان در يك سال اخير، شهردار فريدونكنار نيز به جمع استعفادهندگان پيوست.

به گزارش خبرنگار ايرنا، پيش از اين در يك سال اخير در مازندران شاهد استعفاي شهرداران برخي از شهرهاي مهم استان همچون ساري، قائمشهر ،آمل، نوشهر ، رامسر و نكا بوديم و اين بار اين دومينو به فريدونكنار رسيد.
حميد بخشي شهردار فريدونكنار بعد از كش و قوس هاي مختلف ميان شهرداري و شوراي شهر فريدونكنار، امروز( 31 ارديبهشت ماه ) بعد از 20 ماه فعاليت در شهرداري از سمت خود استعفا داد.
در 6 ماه گذشته چندين مرتبه شهردار فريدونكنار استعفا داد و همچنين برخي از اعضاي شوراي شهر نيز خواستار استيضاح وي بودند كه هربار بي نتيجه باقي مي ماند تا اينكه اين بار از سوي شوراي شهر استعفاي وي پذيرفته شد.
شوراي اسلامي شهر فريدونكنار پس از پذيرفتن استعفاي بخشي، شكرالله جعفري را كه معاونت شهرداري را عهده دار بود به عنوان سرپرست معرفي كرد.
حميد بخشي شهردار جويباري شهرستان فريدونكنار پيش از اين مديريت شهرداري شهر جويبار را برعهده داشت.
شهرستان ساحلي فريدونكنار در مازندران بيش از 70هزار نفر جمعيت دارد و به واسطه ميزاني حدود پنج ميليون نفر شب اقامت مسافر در سال و همچنين وجود بندر ترانزيتي يكي از شهرستان هاي كوچك اما پر تردد استان است.
استان مازندران داراي 22 شهرستان و 58 شهر با جمعيتي بالغ بر سه ميليون و سيصد هزار نفر است.
9919/1654