استاندار: انتخابات تضمين دوام جمهوري اسلامي ايران است

زاهدان- ايرنا- استاندار سيستان و بلوچستان گفت: از آنجايي كه انتخابات تضمين دوام جمهوري اسلامي ايران است اميدواريم بتوانيم بستر انتخابات سالم، رقابتي و بدون تخلف را فراهم تا بهترين و اصلح ترين افراد انتخاب شوند.

به گزارش روز سه شنبه ايرنا از روابط عمومي استانداري سيستان و بلوچستان، احمدعلي موهبتي در نخستين نشست ستاد انتخابات استان اظهار داشت: انتخابات اعتبار و ناموس وزارت كشور است و ما بايد تمام قد از ناموس خود صيانت كنيم.
وي افزود: تمامي دستگاههاي اجرايي بايد با تمامي امكانات اداري آماده برگزاري انتخابات سالم در سيستان و بلوچستان باشند.
استاندار سيستان و بلوچستان تقويت زيرساخت ها از قبيل فيبر نوري، ارتباطات، مسائل نظارتي و حمايتي مرتبط با برگزاري انتخابات را امري ضروري دانست و گفت: در حوزه امنيت بايد پيشگيري‌هاي لازم صورت گيرد و ارتباط مستمر و متناسب با حوزه فعاليت فرمانداري‌ها و بخشداري‌ها برقرار باشد و اعضاي ستاد به صورت لحظه اي پاسخگوي فرمانداران و بخشداران باشند.
وي اظهار داشت: همه نامزدهاي در انتخابات براي ما يكسان هستند و هر كس توانست نظر و آراء مردم را جلب كند براي ما محترم و ارزشمند است زيرا بر اين باوريم كه در انتخابات اراده مردم بايد عملي شود.
موهبتي افزود: فرمانداران بايد سعي كنند در مكاتبات براي نامزدهاي انتخابات بحران و مشكلي ايجاد نشود و اشراف اطلاعاتي كامل در امور داشته باشند.
وي بيان كرد: انتخابات بايد با معيار تاييد شوراي نگهبان پيش رود و در برگزاري سالم آن دقت كافي انجام شود.
7316**3213