همدان میزبان اردوی تیم دوگانه بانوان اعزامی به قهرمانی اروپا شد

همدان- ایرنا- مدیر روابط عمومی هیات ورزش های سه گانه همدان گفت: این استان میزبان اردوی آماده سازی تیم منتخب دوگانه بانوان كشور اعزامی به رقابت های قهرمانی اروپا شد.

فرزانه ثابت قدم روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این اردوی آماده سازی متشكل از برترین ورزشكاران دوگانه كشور در قالب باشگاه «سه گانه جوان كرج» است كه از دوم خردادماه امسال به مدت سه روز به میزبانی شهر همدان برگزار می شود.
وی بیان كرد: باشگاه «سه گانه جوان كرج» عنوان قهرمانی لیگ دوگانه بانوان كشور در سال گذشته را كسب كرده است و اكنون برای حضور قدرتمند در مسابقات دوگانه زمینی قهرمانی اروپا به میزبانی كشور رومانی آماده می شود.
ثابت قدم افزود: این اردو دومین مرحله از اردوی آماده سازی این تیم محسوب می شود و زهرا بهشتی راد سرمربیگری آن را برعهده دارد.
مدیر روابط عمومی هیات ورزش های سه گانه همدان خاطرنشان كرد: همدان نیز در تیم سه گانه جوان كرج دارای نماینده است و پانته آ قلی پور بانوی مستعد و جوان همدان در تركیب این تیم حضور دارد.
وی یادآور شد: منطقه سیاحتی عباس آباد و نیز ورزشگاه شهید مفتح برای برپایی این اردو در نظر گرفته شده است.
ثابت قدم افزود: منتخب این باشگاه نهم تیرماه امسال به مسابقات دوگانه زمینی قهرمانی اروپا به میزبانی كشور رومانی اعزام می شود.
همدان یكی از استان های مدال آور در رشته دوگانه و سه گانه كشور است.
ورزش دوگانه یا بیاتلون (به انگلیسی: Biathlon) تركیبی از 2 ورزش اسكی صحرانوردی و تیراندازی است.
7520/2090