نخبگان براي عملياتي شدن بيانيه گام دوم انقلاب وارد عمل شوند

اروميه- ايرنا- فرمانده سپاه شهداي آذربايجان غربي گفت: نخبگان و كارشناسان براي عملياتي شدن بندهاي مختلف بيانيه گام دوم انقلاب بايد با جديت وارد عمل شوند.

به گزارش ايرنا به نقل از خبرگزاري بسيج سردار سرتيپ دوم پاسدار حبيب شهسواري شب دوشنبه در ديدار با جمعي از مردم در اروميه، افزود: فعاليت ‌هاي سياسي بايد با محوريت افراد توانمند، متعهد و ارزشي شكل گيرد و از ظرفيت‌هاي نهفته در بين روحانيان، اصحاب رسانه، دانشگاهيان و ... بايد با جديت در اين مسير استفاده شود.
وي اضافه كرد: بندها، موضوع‌ها و محورهاي بيانيه گام دوم انقلاب نيازمند واكاوي بوده و تحليل محورهاي مهم اين بيانيه امري مهم و ضروري است.
سردار شهسواري وظيفه سپاه پاسداران انقلاب اسلامي را صيانت از انقلاب در تمام عرصه‌ها عنوان كرد و افزود: در هر شرايطي بر اساس قانون اساسي آماده دفاع از آرمان‌ها و ارزش‌ها انقلاب اسلامي هستيم و در اين مسير هرگز كوتاه نمي‌آييم.
وي بر ضرورت هم‌افزايي جريان‌هاي ارزشي و انقلابي براي مقابله با فتنه اقتصادي دشمن، كمك به رفع مشكلات اقتصادي كشور، استفاده از ظرفيت عظيم بسيج مردمي و جهادي در بخش‌هاي مختلف جامعه، راه‌اندازي همايش هاي انقلابي مطالبه‌گري در استان به ‌ويژه در فضاي نخبگان، استفاده از ظرفيت فضاي مجازي براي مقابله با اقدامات ضدديني و وحدت‌شكن در اين حوزه و استفاده از مشاوره‌هاي نخبگان انقلابي در تصميم‌گيري‌هاي مسئولان و مديران تاكيد كرد.
به گزارش ايرنا، رهبر معظم انقلاب پس از 22 بهمن سال 1397 و وارد شدن انقلاب به 40 سالگي «بيانيه گام دوم انقلاب» را مطرح كردند؛ اين بيانيه در هفت بند شامل علم و پژوهش، اقتصاد، معنويت و اخلاق، عدالت و مبارزه با فساد، استقلال و آزادي، سبك زندگي اسلامي و عزت ملي تدوين شده است.
6009/3072