۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸،‏ ۹:۳۵
کد خبر: 83321952
۰ نفر
فوتبال ساحلي البرز احيا مي شود

كرج - ايرنا - رئيس هيات فوتبال البرز گفت: فوتبال ساحلي اين استان كه مدت ها است به فراموشي سپرده شده بار ديگر احياء مي شود.

منصور بيكوردي روز سه شنبه در گفت وگو با ايرنا افزود: پيش از اين البرز، يكي از استان هايي بود كه فوتبال ساحلي در آن فعال و هفت تا هشت بازيكن ملي پوش داشتيم.
وي اضافه كرد: توانسته ايم در اين رشته در كشور نتايج خوبي نيز به دست بياوريم، اما بعدها فوتبال ساحلي البرز به دست فراموشي سپرده شد.
بيكوردي گفت: با هدف احياي دوباره اين تيم در استان، در اوايل سال گذشته تيمي به نام برساد البرز را راه اندازي كه در مسابقات كشوري نيز حضور يافت اما نتوانست نتايج خاصي به دست بياورد.
وي ادامه داد: با راه اندازي تيم جديد، مجموعه فوتبال در البرز به دنبال اين هستند كه فوتبال ساحلي اين استان را به جايگاه قبلي خود بازگردانند.
رئيس هيات فوتبال البرز افزود: هدف اين است كه ليگ فوتبال ساحلي را در استان راه اندازي شود تا بتواند در سطح كشوري مانند قبل حرفي براي گفتن داشته باشد.
بيكوردي گفت: هم اكنون يك تيم در رشته فوتبال ساحلي در استان فعال و برنامه ريزي ها به اين سمت است كه فعاليت اين رشته چشمگيرتر شود.
7414/ 6155