ارتباط با رسانه ها در ارزيابي عملكرد مديران لحاظ مي شود

گناوه-ايرنا- معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري بوشهر گفت: بنا به تاكيد و دستور استاندار بوشهر در ارزيابي عملكرد مديران و مسئولان اجرايي اين استان در كنار ديگر شاخصه ها ارتباط آنان با رسانه ها به عنوان يك شاخص مهم مدنظر قرار مي گيرد.

به گزارش ايرنا، مجيد خورشيدي در جلسه شوراي اداري شهرستان گناوه افزود: فرمانداران شهرستان هاي استان در ارزبابي عملكرد مسئولان گزينه ارتباط با رسانه ها را مدنظر قرار دهند و به استانداري اعلام كنند.
وي اظهارداشت: مديران دستگاه هاي اجرايي، اميدآفريني را در جامعه مدنظر خود قرار دهند كه يكي از ابزارهاي آن ايجاد نشاط اجتماعي است.
وي با بيان اينكه نشاط و شادابي جامعه مانع از آسيب هاي اجتماعي مي شود، گفت: برنامه هاي نشاط اجتماعي با تقويت و قوت بيشتري امسال در استان ادامه مي يابد.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار بوشهر افزود: مديران بايد قدر فرصتي را كه به آنان در نظام مقدس جمهوري اسلامي اعطا شده بدانند و در خدمت رساني به مردم كه همه هستي خودرا فداي انقلاب كردند مجدانه بكوشند زيرا عمر خدمت روز به روز در حال كم شدن است.
وي بيان كرد: مديران دستگاه هاي اجرايي در سالي كه به نام رونق توليد توسط رهبر معظم انقلاب نام گذاري شده بايد در توليد خدمات بهتر و شايسته به مردم بيش از پيش بكوشند و بر رفتار اداري و زيرمجموعه هاي خود نظارت دقيق و مستمري داشته باشند.
وي با بيان اينكه توجه به معيشت ساحل نشينان استان از اولويت ها به شمار مي آيد، گفت: براساس مصوبه اتخاذ شده در استانداري با خودروهاي هاي شوتي در جاده ها منوط و مشروط بر تخطي نكردن از سرعت مطمئنه و نداشتن كالاي ممنوعه قاچاق برخورد نخواهد شد.
خورشيدي، بر اتحاد و انسجام همه گروه ها و جناح ها در برهه كنوني تاكيد كرد و اظهارداشت: باتوجه به اينكه در برهه كنوني كشور با تحريم هاي ناجوانمردانه برخلاف اخلاق روابط بين المللي توسط آمريكا قرار گرفته با مقاومت مردم و تدبير رهبر معظم انقلاب و رئيس جمهوري از اين گردنه عبور خواهيم كرد.
فرماندار گناوه گفت: مديران دستگاه هاي اجرايي اين شهرستان همدل و متحد به عنوان بال دولت تدبير و اميد به مردم خدمات رساني مي كنند.
سيدعلي پاك نژاد افزود: توجه به عمران و آباداني و مسايل اجتماعي و نشاط اجتماعي در اين شهرستان در اولويت هاي كاري قرار دارد.
وي اظهارداشت: اين شهرستان در اعطاي تسهيلات اشتغالزايي در سال گذشته موفق عمل كرد و در اين ارتباط 220 ميليارد ريال به متقاضيان پرداخت شد.
امام جمعه گناوه با تبريك سالروز ولادت امام حسن مجتبي (ع) گفت: يكي از برجسته ترين ويژگي هاي اين امام همام گره گشايي و بخشش به فقرا و نيازمندان بود كه بايد از اين سيره تاسي كنيم.
حجت الاسلام سيدعبدالهادي ركني حسيني افزود: در اين برهه كه كشور با تحريم هاي ناجوانمردانه آمريكا مواجه شده دولت تدبير و اميد، مسئولان استان و شهرستان همه تلاش و همت خود را براي حل مشكلات مردم بكار بسته اند.
وي گفت: به فرموده رهبر معظم انقلاب تنها راه مقابله با توطئه هاي دشمنان مقاومت است كه مردم بارها آن را به اثبات رسانده اند.
امام جمعه گناوه افزود: از دولت تدبير واميد انتظار داريم كه به معيشت مردم اين منطقه كه به دريا وابسته بيش از پيش نگاه و توجه ويژه اي داشته باشند.
شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قراردارد.
6043/6164