۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸،‏ ۹:۰۶
کد خبر: 83321914
۰ نفر
بازيكن پيشين پرسپوليس از تيم كره اي به فيفا شكايت كرد

تهران- ايرنا- شهاب زاهدي بازيكن پيشين پرسپوليس تهران از باشگاه «سون سامسونگ» كره جنوبي به خاطر فسخ يك طرفه قراردادش به فيفا شكايت كرد.

آرش نجفي روز سه شنبه به خبرنگار ورزشي ايرنا گفت كه شكايت زاهدي از تيم سون سامسونگ كره جنوبي به تازگي در فيفا مطرح شده بود.
اين وكيل بين المللي فوتبال، علت طرح شكايت مزبور را فسخ يك طرفه قرارداد زاهدي از سوي تيم كره اي و بدون دليل موجه عنوان كرد.
زاهدي محصول آكادمي پرسپوليس است كه پس از عملكرد خوب در تيم هاي پايه توسط علي دايي سرمربي وقت سرخ پوشان به تيم بزرگسالان پرسپوليس منتقل شد اما در تيم بزرگسالان زياد فرصت بازي پيدا نكرد و به ماشين سازي قرض داده شد.
او در سال ۲۰۱۷ تصميم گرفت در اروپا به فوتبال خود ادامه دهد و به تيم «وستمانايا» در ليگ ايسلند پيوست وعملكرد قابل توجهي را در ايسلند به نمايش گذاشت و با تيم وستمانايا قهرمان جام حذفي ايسلند شد.
زاهدي پس از عملكرد خوبي كه در وستمانايا داشت مورد توجه تيم سون سامسونگ كره جنوبي قرار گرفت و در نقل و انتقالات نيم فصل ۲۰۱۹ به اين تيم مطرح آسيا پيوست ولي پس از اطلاع تيم كره اي از محروميت گذشته به دليل دوپينگ، قرارداد را فسخ كرد.
زاهدي در سال 93 به دليل دوپينگ دو سال از فوتبال محروم شده بود.
ورزشي*9104**2024