انتصابات استان تنها توسط استاندار بوشهر انجام می شود

گناوه- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: هرگونه انتصاب مدیران در این استان تنها به اراده استاندار بوشهر است.

به گزارش ایرنا، مجید خورشیدی دوشنبه شب در نشست هم اندیشی با فعالان اجتماعی شهرستان گناوه در فرمانداری افزود: این بدین معنا نیست كه در انتصابات مشورتی صورت نگیرد بلكه با گروه ها ،جناح ها و نمایندگان مجلس رایزنی می شود اما در زمان تعیین مدیران خود استاندار تصمیم گیری می كند.
وی اظهارداشت: نباید ذهینت در بین گروه ها و اقشار مردم وجود داشته باشد كه در انتصابات مدیران استان بوشهر دیگران حضور و نقش دارند.
خورشیدی گفت: باتوجه به اینكه كشور در برهه ای قرار گرفته كه تحریم ها با پیچیدگی هر چه بیشتر از دوره قبل بر ملت اعمال شده، تنها چیزی كه می تواند مردم را دور هم نگه دارد انسجام بین گروه های مختلف مردم است.
وی با بیان اینكه برخی از همراهان دولت فراموش كرده اند كه در رقابت بسر برده ایم، افزود: اگر اصول گرا یا اصلاح طلب هستید باید با هم متحد باشید و قرار نیست در درون با همدیگر مشكلی داشته باشیم.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر بیان كرد: اگر در درون جناح ها با هم مشكل نداشته باشیم به انسجام كلی خواهیم رسید.
وی گفت: لازمه انسجام هم این است كه منافع ملی را خوب بشناسیم و امید به آینده داشته باشیم.
خورشیدی گفت: ملتی كه امید به آینده را از دست دهد نه انسجامی خواهد داشت و نه فعالان و گروه ها برای اصلاح جامعه وقت خواهند گذاشت.
وی ادامه داد: ملت همانگونه كه روزهای سخت ازجمله جنگ را پشت سرگذاشته است دوره كنونی را كه با تحریم مواجه هستیم پشت سر خواهد گذاشت كه این مهم منوط و مشروط براین است كه نه خودمان امید را از دست دهیم و نه با ناامیدی باعث شویم نسل جوان تر كه چشم به دهان ما دوخته اند، امیدشان را از دست دهند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری بوشهر با اشاره به اینكه انتخابات سرنوشت ساز مجلس شورای اسلامی در پیش داریم بر حضور آگاهانه و هوشمندی و حضور حداكثری مردم در این دوره تاكید كرد.
فرماندارگناوه گفت: در كنار مردم و فعالان اجتماعی بودن و خدمت به آنان از اولویت های برنامه كاری بوده است.
سیدعلی پاك نژاد افزود: دولت تدبیر و امید از بدو روی كارآمدن در این شهرستان منشا خدمات گسترده ای در همه حوزه ها بوده است.
وی توسعه اماكن و فضاهای ورزشی در شهر و روستاها، توجه به راه ها و توسعه سازمان های مردم نهاد را از افتخارات دولت در این شهرستان عنوان كرد.
پاك نژاد افزود: توجه به حوزه بانوان از جمله اعطای تسهیلات اشتغالزایی و احزاب در اولویت كاری قرار گرفته و در این راستا گام های خوبی برداشته شده است.
فعالان اجتماعی در این نشست به بیان مسایل و مشكلات این شهرستان پرداختند و خواستار برطرف كردن آنها شدند.
بكارگیری بانوان در حوزه مدیریتی و ایجاد مكان های ورزشی و تفریحی برای آنان، توجه به معیشت و اقتصاد مردم، استفاده نكردن از نیروهای متخصص انجمن معماری و بهبود مبلمان شهری از عمده مسایل مطرح شده در این نشست بود.
شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر قراردارد.
6043/6164