۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸،‏ ۸:۳۳
کد خبر: 83321853
۰ نفر
امام جمعه بوشهر:سپاه ستون مستحكم انقلاب است

بوشهر- ايرنا - نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: سپاه ستوني مستحكم براي تكيه و حراست از دستاوردهاي انقلاب و نظام مقدس جمهوري اسلامي است.

به گزارش ايرنا آيت الله غلامعلي صفايي بوشهري روز سه شنبه در ديدار با مسوولان دفتر نمايندگي ولي فقيه در سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر افزود: سپاه استان بوشهر يكي از سپاه هاي مقتدر در كشور است كه با اجراي برنامه هاي شاخص و اثرگذار توانسته باعث خير و بركت در استان باشد.
وي با اشاره به سم پاشي هاي دشمن بر عليه سپاه افزود: دشمن وقتي قصد ضربه زدن و براندازي يك نظام و انقلاب داشته باشد سعي دارد به ستون اصلي آن حمله كند تا با از بين بردن اين ستون اصلي راه نابودي آن نظام را آسان تر كند.
امام جمعه بوشهر اظهارداشت:ما همواره ديده ايم كه دشمنان با روش هاي مختلف سعي در سم پاشي و شايعات مختلف عليه سپاه بوده اند تا بتواند با خيال خام خود اين سپاه مردمي را در چشم مردم بد جلوه دهد ولي سپاه با عملكرد خوب و خدمات مختلف تمامي نقشه هاي آن ها را خنثي كرده است.
صفايي بوشهري گفت:سپاه وارث سپاه اسلام در طول تاريخ است و ريشه و اصل سپاه از دين و ديانت است و تا زماني كه راه سپاه بر همين اصل ديانت، اسلاميت و انقلابي بودن باشد هيچ كسي نمي تواند كوچكترين ضربه اي به سپاه بزند.
وي ادامه داد:حمايت از سپاه بر هر ايراني مسلمان واجب و تخريب سپاه را حرام است .
امام جمعه بوشهر اظهارداشت: دشمنان سعي دارند با تخريب سپاه اين درخت تنومند برگرفته از تفكرات ناب اسلامي و انقلابي را تضعيف كنند تا بتوانند با اين كار به اهداف خود برسند ولي بدانند كه مردم همواره طرفدار سپاه و بسيج بوده و هستند و مثل هميشه سپاه را حمايت مي كنند.
صفايي بوشهري يادآورشد : سپاه در همه عرصه ها برنامه هاي خوبي دارد ولي بايد در راستاي اثربخشي بهتر برنامه ها تلاش كند.
امام جمعه بوشهر همچنين در ديدار با فرمانده و جمعي از مديران سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر بر لزوم علاقه ­شناسي جوانان براي تربيت جوانان گام دوم انقلاب اسلامي تاكيد كرد.
صفايي بوشهري گفت:بوشهر بعد از استان ­هاي تهران و سيستان و بلوچستان به نسبت جمعيت، سومين استان جوان ايران است.
وي افزود: امروز همه ابزار جواني كردن در جامعه مهيا است و جوانان با اقتضاي سن، شرايط محيط و فضاي حاكم بر جامعه به سمت و سوهاي مختلف جهت ­دهي مي ­شوند كه اگر اين مسئله به خوبي مديريت نشود جوان با ظرفيت ­هاي بالا رها شده و به اين ترتيب ممكن است به سمتي كشانده شود كه نه براي خود و نه براي جامعه مطلوب نيست.
نماينده ولي فقيه در استان بوشهر تصريح كرد: بوشهر تا الان در عرصه جوانان، يكي از استان هاي موفق كشور است كه البته اين موفقيت ­ها، نسبي است و آمارها نشان مي ­دهد كه استان بوشهر در معيارهاي مختلف مربوط به جوانان، بالاتر از حد متوسط قرار دارد.
6047/6045